İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

keciboynuzu-kuru

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir.

Keçiboynuzu Kürü Nasıl Yapılır? Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılık hale geldikten sonra 2 eşit parçaya ayrılır.

Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir. Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir.

Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı keçiboynuzu kürünün kadınlara faydaları zararları hazırlanışı tarifi astım için etkisi ile hamile kalanlar sperm sayısı nedir nefes darlığı neye iyi gelir nerede satılır nerden alınır ne zaman başlanmalı etkisini gösterir ne demek ne kadar süre kullanılır nasıl yapılır tüketilir yenir erkeklere kansızlık öksürük alerji deneyenler hazırlanışı yan etkileri faydasını görenler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü nasıl yapılır hazırlanır, keçiboynuzu nasıl yenir, keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü, keçi boynuzu kürü nasıl yapılır, keci boynuzu kuru nasil hazirlanir, keçiboynuzu kürü, ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi, keçiboynuzu kürünün faydaları, keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır

10 Comments on İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

  1. SPERM SAYI HIZ HAREKET MORFOLOJİ KESİN ÇÖZÜM BİZDE KADINDA VE ERKEKTE KISIRLIK ÇÖZÜMÜ BİZDE TECRÜBEMİZ

  2. ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. keçi boynuzu kürü için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. sigaradan dolayı azalma olustu bende ve bende keçi boynuzu kürü aldım geçermi ki şifası rabbimizden ins bıda sıgara ıcmeyecem

  4. ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü nedir ne işe yarar nasıl uygulanır merak edenler için keçiboynuzu kürünün faydalarını ve yararlarını denemiş olduk

  5. ibrahim saraçoğlunun keçiboynuzu kürünü geçen sene kullanmıştım gerçekten çok faydasını gördüm herkese tavsşye ediyorum

  6. Keçiboynuzunun faydalarını bilmiyen yok zaten bu yüzden faydalı bir ürün oldugunu düşünüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.