İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılı.Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılıdıktan sonra 2 eşit parçaya ayrılır.

Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir. Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir.

Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

Bu yazı İbrahim Saraçoğlu keçiboynuzu kürü, kısırlık için şifalı bitkiler, bitkisel kısırlık tedavisi, İbrahim Saraçoğlu kısırlık için keçiboynuzu, keçi boynuzu kürünün faydaları yararları nasıl yapılır ne işe yarar neye iyi gelir, keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü nasıl yapılır hazırlanır, keçiboynuzu nasıl yenir, keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü, keci boynuzu kuru nasil hazirlanir, keçi boynuzu kürü nasıl yapılır, keçiboynuzu kürü, ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi

10 Comments on İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü

  1. SPERM SAYI HIZ HAREKET MORFOLOJİ KESİN ÇÖZÜM BİZDE KADINDA VE ERKEKTE KISIRLIK ÇÖZÜMÜ BİZDE TECRÜBEMİZ

  2. ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. keçi boynuzu kürü için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. sigaradan dolayı azalma olustu bende ve bende keçi boynuzu kürü aldım geçermi ki şifası rabbimizden ins bıda sıgara ıcmeyecem

  4. ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü nedir ne işe yarar nasıl uygulanır merak edenler için keçiboynuzu kürünün faydalarını ve yararlarını denemiş olduk

  5. ibrahim saraçoğlunun keçiboynuzu kürünü geçen sene kullanmıştım gerçekten çok faydasını gördüm herkese tavsşye ediyorum

  6. Keçiboynuzunun faydalarını bilmiyen yok zaten bu yüzden faydalı bir ürün oldugunu düşünüyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.