İkizler burcu kadını veya ikizler burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda ikizler burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bu yazımız ikizler burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler

sunacak.

İkizler burcu erkeği insanlara karşı kendisini çok iyi ifade edebilir, geniş bir çevreye ve çok sayıda dosta sahiptir. Kendisi gibi insanlarla diyalog kurabilen, sosyal ilişkileri kuvvetli kadınlar ile uyumlu birliktelikler yaşayabilir. Dolayısıyla kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova burcu kadınları ile uyumlu bir ilişki içerisine girebilir. Zira hayat anlayışının ve karakterinin en çok benzediği burçlar Terazi ve Kova burçlarıdır. Onlarla aynı heyecanlara, aynı isteklere ve aynı eğilimlere sahiptir. Dolayısıyla birbirlerini anlamakta zorlanmayacaklardır. Bunun dışında Yay burcu kadınıyla da uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Çünkü İkizler erkeği değişimden hoşlanır, tek düzelikten ise hoşlanmaz. Yay kadını da kendini yenileyen bir yapıya sahiptir, neşelidir.

İkizler erkeğinin Aslan kadını ile anlaşması bir hayli zordur. Çünkü Aslan kadınının zor, çelişkili ve baskıcı bir tarafı vardır. Onun bu özellikleri ile İkizler erkeğinin özgürlüğüne düşkün tarafı bir araya geldiğinde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İkizler erkeği kendini kaybettirmek ve arada bir ortadan kaybolmak ister. Aslan burcu ise otoriter ve katı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla aralarında ciddi çatışmalar yaşanabilir.

İkizler erkeği, Terazi veya Kova kadını ile birlikteyse kendini çok rahat ifade edebilir. Çünkü her iki taraf da hava elementi burcudur. İkizler erkeğinin kendine özgü bir üslubu vardır. Asla bu üslubunun yadırganmasını istemez. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Dolayısıyla kendisine anlayış gösterebilecek benzer yapıdaki insanlar ile birlikte olmak ister. Bu insanlar da genellikle kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova burcundan çıkmaktadır.

İkizler kadını sağlam, düzenli ve uzun bir ilişki arıyorsa; onun bu isteğini ancak kendi grubundan olan burçlar karşılayabilir. Bunlar da Terazi ve Kova burçlarıdır. Çünkü bu burçlar ile aynı aynı bakış açısına, aynı mantığa ve aynı arayışlara sahiptir. İstekleri çok benzerdir. Dolayısıyla uzun birliktelik yaşamak istiyorsa, özellikle evleneceği erkeği seçmek istiyorsa kendisi gibi hava grubundan olan burçları tercih etmelidir.

Merkür’ün yönettiği İkizler kadını, yine kendisi gibi yönetici gezegeni Merkür olan Başak erkeği ile çok zıt düşebilir. Başak erkeği ile İkizler kadınının beraberliğinde sık sık polemik yaşanabilir; hatta zamanla bu ilişki bir çatışmaya dönüşebilir. Çok sık fikir ayrılığına düşerler. Zira ikisi de akıllı, düşünen ve detaylara önem veren insanlardır. İki detaycı insanın bir arada olması da pek iyi değildir. Aynı şekilde Boğa erkeği ile de uyumsuzluk gösterebilir. Boğa erkeğinin rahat tavırları İkizler kadınını inanılmaz derecede rahatsız eder. İkizler kadınının da sürekli duygusal olarak değişime uğraması da Boğa erkeğini rahatsız eder. Çünkü kadınının hayatı asla tek düze değildir. Özellikle duygusal olarak gelgitler içerisindedir. Toprak grubundan olan bir diğer burç Oğlak ile de ciddi anlamda sorunlar yaşayabilir.

Bu yazı ikizler burcunun anlaşabileceği burçlar, ikizler burcunun anlaşamadığı burçlar, ikizler erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, ikizler burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, ikizler burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

İkizler burcunun anlaştığı burçlar, ikizler burcu ile anlaşan burçlar, ikizler kadınının anlaştığı burçlar, ikizler burcu kadını hangi burçla anlaşır, ikizler burcu erkeği hangi burçla anlaşır, ikizler burcu erkeğinin anlaştığı burçlar, ikizler burcunun anlaştığı, ikizler erkeğinin anlaştığı burçlar, ikizler burcu hangi burçla anlaşır, ikizler burcunun anlaşabildiği burçlar