İkizler burcu kadınları ve ikizler burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Bu yazımızda sizler için ikizler burcu kadınının ve erkeğinin her konuda detaylarını anlatmak istiyorum. Bakalım ikizler burcunun özellikleri arasında neler var?

Tanımlayan söz: Kendimi düşündüğüm şeylerde arıyorum.
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Zeki ve kıvrak, bilgi dolu, meraklı, ticarette yetenekli, hızlı ve rahat iletişim kuran

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Huzursuz ve dağınık, kararsız, maymun iştahlı, aldatmaya yatkın, kurnaz ve duygusal açıdan zayıf
Yönetici gezegeni: Merkür

Elementi: Hava
Niteliği: Değişken

Vücutta karşı geldiği bölge: Omuzlar, eller, kollar, sinir sistemi
Rengi: Sarı ve turuncu

Metali: Cıva
Taşı: Agat

En uyumlu olduğu burçlar: Terazi ve Kova
En zorlandığı burçlar: Balık ve Başak

İkizler Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Meraklı ve uyarılmaya sürekli açıktır. Çok yönlü ve renkli bir kişiliğe sahiptir. Öğrenmek onun için nefes almak gibidir. Durağanlığa dayanamaz, kolay sıkılır. Hafif bir yapısı, şeffaf bir bakış açısı vardır. Duyguları ile fazla derinleşmekten kaçınır.

İkizler Burcunun Avantajları: Onu oyaladığınız sürece geçimli birisidir, kolay uyum sağlar. Arkadaş canlısı olması, genç bakış açısı onu her zaman çekici kılacaktır. En son gelişmeleri ve trendleri takip etmeyi önemser ve sever. İkna yeteneğine sahip olduğu gibi çok esprilidir. Hazırcevap ve muziptir, eğlendiricidir.

İkizler Burcunun Zayıflıkları: Fazlasıyla kaygan olabilir. Eğer sadece kendisini düşünüyorsa, ilkesiz davranmaya, olayları kolay çarpıtmaya eğilimlidir. Bu bakımdan dengesiz davranışlar gösterebilir. Kolayca karar değiştirebilir ve şeytanın avukatlığını yapabilir. Fazla değişiklik araması onu güvensiz kılabilir. Oynak ve tutarsız olabilir.

Hazırcevap, ilgi uyandıran ve muzip bir yönleri vardır. Konuşmaya bayılırlar. Cinselliklerinde sözlerin ve hayal gücünün önemi büyüktür. Aslında bir şeyi yapmaktan çok, hakkında konuşmaya eğilimlidirler. Bu bakımdan İkizler için aşk kalpten çok beyinden geçen bir olaydır. Duygularını sözlerle ifade etmek, duyguları aklından süzgecinden geçirmek İkizler için son derece alışılmış bir durumdur. Hatta bu yüzden çoğu zaman İkizler yüzeysellikle suçlanabilirler.

İkizler eril karakterde ve yapısı gereği çift eğilimler gösteren bir burçtur. Beraberliklerinde iletişime büyük önem veren, aynı anda birden fazla partnere yer verebilecek bir burçtur. Bu çok yönlülük onlar için evlilik hayatında büyük bir gerginlik ve sıklıkla boşanma nedeni de olabilir.

Heyecan verici, çok yönlü zeki bir partnerdir ve güçlü kişilik sahibi, kendilerinden daha kararlı ve ilişkilerinde dengeli kişilerle bir arada olmak onlar için çok daha rahatlatıcı olacaktır.

İKİZLER BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı ikizler burcunun genel özellikleri yükseleni gezegeni taşı kadın erkek özellikleri rengi uğurlu sayısı olumsuz özelliği anlaştığı anlaşamadığı burçlar erkeği kadını günlük haftalık aylık yıllık yorumları kadınının erkeğinin olumsuz yönleri parfümü cinsel hayatı gönlünü almak ideal eşi aşık olduğu nasıl anlaşılır en sevdiği renk cinsellik yıldıznamesi uyumlu olduğu dikkatini çekmek hoşlanma belirtileri konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ikizler burcu tüm özellikleri, ikizler burcunun genel özellikleri erkek, ikizler burcunun zayıflıkları