İncir Kürü ve Faydaları

Ahmet Maranki özellikle kronik kabızlık sorunu çekenler için kuru incir kürü öneriyor. Bu bitkisel kür aynı zamanda ödem atmak ve bağırsakları boşaltmak için de uygulanabiliyor.

Ödem sökücü etkisinden dolayı zayıflama ve kilo vermek için de Sayın Maranki’nin incir küründen faydalanılabiliyor. Şimdi sizlere Ahmet Maranki İncir Kürü Nasıl Yapılır onu anlatalım ve Ahmet Maranki yöntemiyle kabızlık için bitkisel tedavisi hakkında bilgi edinelim.

Bağırsak hareketlerindeki yavaşlama veya azalmadan kaynaklanan kabızlık sorunu çok sıkıntılı hastalıklardan biridir. Çeşitli ilaçlar ve çeşitli halk arasın yöntemler mevcuttur tedavisi için. Bitkisel ve doğal yöntemlerle hastalıklara tedavi yöntemleri sunan Prof. Dr. Ahmet Maranki’den bir tavsiye de kabızlık sorunuyla ilgili.

Kuru incirle yapılan bu formül şöyle;
Beş tane kuru incir iyice yıkanır. Bir bardak sıcak suyun içerisine konulur ve 1-2 saat kadar bekletilir. Akşam yatarken, önce incirler yenilir. Daha sonra üzerine de suyu içilir.

Bu formül 3-4 hafta süresince uygulanır ve kabızlığa karşı iyi bir formüldür. İncirin faydası, bağırsaklardaki zararlı maddeleri temizleyerek bağırsakların.

Bu yazı incir kürü yapanlar, incir kürü tarifi, incir kürü nasıl yapılır, incir kürü uygulayanlar, incir kürünün faydaları, incir kürünün yan etkileri, incir kürünün yapılışı, incir kürü ne işe yarar  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

incir kürü ne işe yarar, incir kürü kullananlar, incir kurunun zararları, incir kürü ne işe yarıyor, incir kürü zararları, incir kürünün yan etkileri, incir suyunun zararları, inçir kürünün faydaları

2 Comments on İncir Kürü ve Faydaları

  1. incir kürü konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. incir kürü için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. incir kürü nedir ne işe yarar incir kürünün faydaları ve yararları nedir nelerdir zararlarını bilen varmı çok soru sordum galiba. incir kürünü uygulayın arkadaşlar ben uyguladım sonuçları gerçekten işe yarıyor. incir kürü kullananların fayda göreceğinden eminim

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.