Ahmet Maranki özellikle kronik kabızlık sorunu çekenler için kuru incir kürü öneriyor. Bu bitkisel kür aynı zamanda ödem atmak ve bağırsakları boşaltmak için de uygulanabiliyor.

Ödem sökücü etkisinden dolayı zayıflama ve kilo vermek için de Sayın Maranki’nin incir küründen faydalanılabiliyor. Şimdi sizlere Ahmet Maranki İncir Kürü Nasıl Yapılır onu anlatalım ve Ahmet Maranki yöntemiyle kabızlık için bitkisel tedavisi hakkında bilgi edinelim.

Bağırsak hareketlerindeki yavaşlama veya azalmadan kaynaklanan kabızlık sorunu çok sıkıntılı hastalıklardan biridir. Çeşitli ilaçlar ve çeşitli halk arasın yöntemler mevcuttur tedavisi için. Bitkisel ve doğal yöntemlerle hastalıklara tedavi yöntemleri sunan Prof. Dr. Ahmet Maranki’den bir tavsiye de kabızlık sorunuyla ilgili.

Kuru incirle yapılan bu formül şöyle;
Beş tane kuru incir iyice yıkanır. Bir bardak sıcak suyun içerisine konulur ve 1-2 saat kadar bekletilir. Akşam yatarken, önce incirler yenilir. Daha sonra üzerine de suyu içilir.

Bu formül 3-4 hafta süresince uygulanır ve kabızlığa karşı iyi bir formüldür. İncirin faydası, bağırsaklardaki zararlı maddeleri temizleyerek bağırsakların.

İNCİR KÜRÜ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı incir kürünün faydaları zararları hazırlanışı faydasını görenler yapılışı etkileri tarifi işe yaradığını nasıl anlarız nedir ne zaman yapılır ne işe yarıyor içilmeli içilir başlanmalı neye iyi gelir ne işe yarar ne kadar uygulanmalı başlanır nasıl yapılır kullanılır hazırlanır kadınlar kulübü erken adet kist yapar mı uygulayanlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

incir kürü ne işe yarar, incir kürü kullananlar, incir kurunun zararları, incir kürü ne işe yarıyor, incir kürü zararları, incir kürünün yan etkileri, incir suyunun zararları, inçir kürünün faydaları, incir kürü nasıl yapılır, kuru incir kürünün zararları