Kalp Büyümesi için Şifalı Bitkiler

kalp-buyumesine-ne-iyi-gelir

Sitemizde daha önce kalp büyümesi hakkında bir konu paylaşmıştık. Şimdi de kalp büyümesine iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri sizlere sunmak istiyorum.

Bakalım kalp büyümesine karşı ne iyi gelir ve iyi gelen doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri nelerdir beraber okuyalım.

Kalp Büyümesi Nedir? Kalp büyümesi günümüzde, önemli sağlık sorunlarından bir tanesi  haline gelmiştir. Kalp büyümesi dediğimiz olayda, kalbin iç boşluklarının büyümesi anlamına gelmektedir. Buna örnek olarak, çeşitli kalp filmlerinde yada röntgen sonucunda kalbinizin diğer kişilere göre daha büyük olduğunu görebilirsiniz.

Kalp Büyümesine Bitkisel Çözüm: İbrahim Saraçoğlu kalp büyümesi için taze sıkılmış domates kürünü tavsiye ediyor. Zira en bilinen doğal tedavi yöntemi budur.

Uygulama: Kalp büyümesine karşı bir ay boyunca her gün akşam yatağa gitmeden 1 saat önce bir bardak taze sıkılmış domates suyu içilir.

Bu en önemli 1 aylık başlangıç kürüdür. 1 aydan sonra haftada 2 veya 3 defa uygulamaya devam edilir. Bu kürün 3 ay süreyle uygulanması halinde etki etmesi gözlemlenmiştir.

Eğer ki bu tedaviyi uygulamak istemezseniz, size başka bir önerimiz ve tedavi yöntemimiz daha var.

Kalp Büyümesine Çörek otu Kürü: 6 gram çörek otu, havanda dövülerek veya dövülmeden bir yemek kaşığı bal ile karıştırılarak sabahları aç karnına yenir. Bu kür eğer, çocuklarda uygulanacak ise, mutlaka çocuk hekimine danışılmalı ve dozlar çocuğun yaşına ve kilosuna göre ayarlanmalıdır.

Kalp Büyümesine Ne iyi Gelir? Ev ilaçları ve bitkisel ilaçlar ile kalp büyümesi tedavi edilemezse bile hastanın durumunu ve şikayetlerini azaltmaya yarayacak bazı öneriler ve yaşam tarzı değişiklikleri sunulabilir;

Bu değişiklikleri sıralamak gerekirse; Sigarayı bırakınız. Fazla kilolardan kurtulun. Diyetlerinizde tuz miktarı düşük olsun.  Diyabeti kontrol altına alın. Tansiyonunuzu belli aralıklarla kendiniz ölçün. Daha fazla egzersiz yapın. Hangi egzersizlerin sizin için uygun olduğunu doktorunuzdan öğrenin. Alkol kullanıyorsanız bırakın ya da miktarını azaltın. Her gece sekiz saat uyumaya çalışın.

KALP BÜYÜMESİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kalp büyümesine iyi gelen şifalı bitkiler besinler hangi bölüm bakar doktora gidilir neler iyi gelir ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm evde son çare tedavisi karşı domates kürü bağlı kalp yetmezliği için ne yemeli kullanılan ilaçlar nedir nedeni ne demek neden oluyor tedavisi nasıldır nasıl tedavi edilir anlaşılır önlenir olur durdurulur belli olur bir hastalıktır hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kalp büyümesine ne iyi gelir, kalp büyümesine iyi gelen bitkiler, kalp büyümesi bitkisel tedavi, kalp büyümesine şifalı bitkiler, kalp büyümesi için şifalı bitkiler, kalp büyümesinde bitkisel tedavi, kalp büyümesine bitkisel çözüm, kalp büyümesi bitkisel tedavisi, kalp buyumesine iyi gelen besinler, kalp büyümesine bitkisel tedavi

6 Comments on Kalp Büyümesi için Şifalı Bitkiler

  1. Doktora gittiğimde kalp büyümesi olduğunu öğrendim hemen ne yapmalıyım

  2. Kalbimin sağ tarafında genişleme olduğu söylendi. İleri bir tarihte endoskopi yaparak net bir şekilde sebebi araştırılacak, delik olmadığı söylendi. Domates ya da çörek otu kürü yaparsam iyi gelir mi ve bunu nasıl ne kadar süre yapmalıyım

  3. Benim kizim dogustan kalp hastasi suan 8 yasinda 2 yasinda baypas oldu simdide kalp kapaginda kacak var ve kalbi buyuyormus bunun icin tekrar ameliyat olmasi gerekiyor.Ben bir anne olarak uzuluyorum ve ameliyatsiz iyilese bilirmi diye careler ariyorum.Yazinizi okudum insallah iyi gelir,bende deneyecegim.Kizim cok cekti ve cok uzuluyor…arkadaslari hasta diye bir cok oyuna katmiyorlarmis.ben teselli etmeye calisiyorum.Tesekkur ederim.

  4. kalp büyümesi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kalp büyümesi için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  5. kalp büyümesi nedir kalp büyümesine neden olan faktörler nelerdir bunları anladıktan sonra bitkisel yöntemleri denemekte zarar yokmuş doktorum öyle dedi

  6. benim bir arkadaşımdada kalp büyümesi sorunu vardı birkaç kez kalp büyümesinden dolayı ameliyat oldu acaba bu bitkileri kullansaydı ameliyat olmasına gerek kalırmıydı

Leave a Reply

Your email address will not be published.