Kan İltihaplanması için Bitkisel Kür

bagirsak-iltihabi-belirtileri

Kan hastalıklarından bir tanesi olan kan iltihaplanmasına sağlıklı yollardan doğal çözümler bulmaya ne dersiniz? Sizin için küçük bir araştırma yaptık.

Kan İltihabına Bitkisel Çözüm: İbrahim Saraçoğlu kandaki iltihaba karşı beyaz dut kurusu kürünü öneriyor.

Beyaz Dut Kurusu Kürü: Beyaz dut kurusu kürü kandaki CRP (Chemical Reaktif Protein) yüksek ise düşürülmesi için mükemmel bir destekleyicidir. Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı) beyaz dut kurusu attıktan sonra altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin.

Altıncı dakika dolunca ocaktan indirin. Ilık hale gelince süzün, yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını akşam aç karnına için. Haşlanmış dutları tüketmeniz şart değil. Toplam 25 gün uygulayın ve her defasında taze hazırlanmalıdır.

Kan İltihaplanması için İlaçlar: Aşağıdaki ilaç türlerinden biri önerilebilir: İbuprofen, naproksen veya aspirin gibi steroit olmayan iltihap gidericiler, Acetaminophen ağrı kesiciler, Kortizol vb. kortikosteroit ilaçlar.

Kan İltihaplanmasına Ne iyi Gelir? Aşağıdaki bitkiler kanda iltihap vakalarında belirtilerin hafiflemesini sağlayabilir veya kesin tedavi sunabilir:

Şeytan Pençesi: Susamın akrabası olan bu bitki romatizma, yüksek ateş ve ağrı gibi kanda iltihap belirtilerinin yatışmasını sağlıyor.

Zufa Otu: Akciğer iltihabı başta olmak üzere birçok farklı iltihap için kullanılabilmektedir.

Zencefil: Güçlü bir iltihap sökücüdür. Kanı temizlerken aynı zamanda sindirim kanalı sorunlarına iyi gelir.

Zerdeçal: Zencefil ailesinden bir bitkidir. İçerdiği kurkumin gibi bileşenler sayesinde Alzheimer hastalığına ve daha birçok iltihaplı hastalığa iyi geldiği kanıtlanmıştır.

KAN İLTİHAPLANMASI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kan iltihaplanmasına iyi gelen bitkiler kan iltihabına ne iyi gelir için doğal kesin çözüm bitkisel kür nasıl geçer tedavi edilir kan iltihabına antibiyotik kanda iltihabın yan etkileri iltihap akması dut kurusu kürü faydaları kaç gün uygulanır crp kaç olmalı oranı nasıl değeri giderilir iltihaplanması sonuçları hangi bölüme gidilir doktor bakar hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

crp nasıl düşürülür, kanda iltihaplanma, kanda iltihap tedavisi, kandaki iltihaba iyi gelen bitkiler, crp nasil duser, kan iltihaplanması, kandaki iltihaba ne iyi gelir, kandaki iltihabın tedavisi, kan iltihaplanması nedir, kandaki crp nasıl düşürülür

5 Comments on Kan İltihaplanması için Bitkisel Kür

  1. slm ben almanyadan. 4 senedir her 2-3 ayda bir vucüdumda iltihaplanma oluyor. heryerim agriyo. ayaklarim belim belimin alt taraflari. crp 20 50 cikiyor. antibiotikum veriyorlar ve gidiyor. ama 2 ay sonra tekrar geliyor bz hastalik. bunun cözümü varmi?

  2. kan iltihaplanması konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kan iltihaplanması için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. ben 66 yaşındayım 20 yaşından beri butun her yerimromatizma agrıları var dokdorum şu bir senedir bende kanda iltihap olduğunu ve kanım duşuk olduğuna karar verdi
    edimantasyon 1saat 52 2 saat 86 crp 13 ,03

  4. kan iltihaplanması nedir ben daha bunu çözemedim ki bitkisel çözüm deneyim. ama şifalı bitkilerle kan iltihaplanması oldukça sağlıklı olsa gerek

  5. kan iltihaplanması konusundaki ev ödevimi sizin sayenizde hazırladım çok ama çok tşk kan iltihaplanması tamam sırada diğer ödevler ehehehee

Leave a Reply

Your email address will not be published.