Aslında çok fazla televizyon izleyen birisi değilim. Fakat işten güçten vakit bulup televizyon başına geçtiğim olursa da genellikle yarışma programlarını takip ediyorum.

Dün izlediğim bir yarışma programı sonucunda bu yazıyı yazma kararı aldım. Yarışmamızın adı Takip. Kanal D ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanıyor. Bilgisine güvenen 3 yarışmacı ise bilgi küpü kıvamında eski toprak bir amca olan Muhsin Divan ile kıyasıya kapışıyor.

Peki kimdir bu Muhsin Divan? Nasıl bu kadar bilgili ve başarılı. Gerçekten çok dikkatimi çeken bu karakteri yenmek oldukça zor. Kendisini tebrik etmek istiyorum.

Muhsin Divan Kimdir: 1954 Ortaköy/ İstanbul doğumlu Muhsin Divan, İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu. Resim sanatçısı ve politikacı. Kendisini farklı televizyon kanallarında farklı yarışmalarda göstererek bu konuma gelmeyi fazlasıyla hak etmiş durumda. 

İsimlerini bile unuttuğu 20 yarışmada toplam 500 bin lira kazanan Muhsin Divan, özel bir şirkette genel koordinatörlük yapıyor. Son işi ise Takipçi olması.

İngiltere ve Amerika’da tam 7 sezondur en çok izlenen bilgi yarışması konumunda olan The Chase isimli yarışmadan uyarlanan Takip yarışmasında Takipçi olarak boy gösteren Muhsin Divan ile kapışmak isterseniz yarışmaya kesinlikle başvurmanızı öneririm.

Takip yarışmasına başvuru yapmak için Kanal D resmi internet sitesine göz atmanız yeterli olacaktır.

Eğer yarışmayı izlemek isterseniz Uraz Kaygılaroğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Takip yarışmasını bu hafta mutlaka izleyin derim.

muhsin-divan

Bu yazı muhsin divan kimdir kanal d takip yarışması takipçisi muhsin divan kanal d takip yarışmasına katıl başvur ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor saat kaçta nasıl başvurulur sunucusu oyna konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

muhsin divan kimdir, gözicikanseri, muhsin divan, muhsin, kanal d bilgi yarışması, yarışmacı muhsin, takip kanal d muhsin, takip muhsin bey kimdir, TAKİP MUHSİN DİVAN KİMDİR, takip yarışması muhsin bey