Kas Erimesi için Bitkisel Tedavi Yöntemleri

kas-erimesine-iyi-gelen-besinler

Bu yazımızda kas erimesi hakkında bitkisel tedavi yöntemleri ve şifa önerileri hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyorum. Umarım işinize yarar.

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan önce kas erimesine doğal çözümleri daha sonra ise kas erimesi için öneri ve tavsiyeleri sıralayalım.

Kas Erimesine Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki kas erimesi için bitkisel çözümleri şu şekilde sıralıyor.

– Soya fasulyesini kaynatarak suyunu için. Aynı zaman da soya fasulyesini kavurarak yemek olarak yiyin.

– Doktor kontrolünde sülük tedavisi uygulayın.

– Yakıcı yağlardan olan kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları bir miktar zeytinyağı ile karıştırarak belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

Uyarı: Hardal, havlıcan, zencefil, biberiye ve kekik yağları yakıcı yağlardır. zeytinyağı, badem ve ceviz yağı gibi yumuşatıcı yağlar ile karıştırılmadan sürüldüğünde cildinizi yakar, zarar verir.

Kas Erimesine Ne iyi Gelir? Kas erimesi için şu konularda dikkatli olmak gereklidir.

Kas erimesi sorunu yaşayan kişiler düzenli egzersiz yapmalıdırlar. Kas erimesi yaşayan kişilerin protein ağırlıklı beslenmeleri gerekmektedir.

D vitamini yönünden zengin besinler tüketmelidirler. Ayrıca folik asit eksikliğinin de önüne geçmek gerekmektedir.

B12 eksikliği ortadan kaldırılmalıdır. İleri seviyede bir B12 eksikliği varsa doktor kontrolünde B12 alınmalıdır. Düşük seviyede ise ceviz gibi B12 yönünden zengin gıdalar tüketmeye önem verilmelidir.

KAS ERİMESİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kas erimesine iyi gelen yiyecekler vitaminler ilaçlar bitkiler hareketler yağlar çözüm bulundu ne denir hangi doktor bakar bölüme gidilir neden olan hastalıklar için ilaç şifalı bitkiler egzersizler ne yemeli dua doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi çare son nasıl geçer önlenir durdurulur engellenir kas erimesini önleyen yiyecekler durdurmak önlemek engellemek için konusunda kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kas erimesi için şifalı bitkiler, kas erimesi tedavisi, kas erimesi bitkisel tedavi, kas erimesi, kas erimesine bitkisel cozum, kas erimesi belirtileri, eriyen kaslar, kas erimesine bitkisel tedavi, kas erımesı bıtkısel tedavısı, kas erimesine ne iyi gelir

6 Comments on Kas Erimesi için Bitkisel Tedavi Yöntemleri

  1. ben tugay kas erimesi var hocam bana iyilik yap 9 yıldan buyan bana ulaşmak için 05 37 044 51 40 saygıllar

  2. kas erimesi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kas erimesi için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. tanıdığım biri kreatin kinaz hastalığı yaşıyor bunun için ne öneriyorsunuz teşekkürler

  4. bacak kaslarinin erimesi sonucu yürüyemeyen arkadasa nasil yardimci olabilirz nedir bu hastaligin cözümü bilgisi olan lütfen cevap yazsssin tesekkür ederim

  5. kas erimesi nedir önce bunu anlamak lazım kas erimesine iyi gelen bitkileri ve şifalı bitkileri anlamadan önce. yoksa kas erimesine çözüm bulamazsınız

  6. kas erimesi gerçekten çok ciddi bir konu allah kimseye böyle bir rahatsızlık vermesin kasları eriyen bi akrabamız vardı işi gerçekten zor

Leave a Reply

Your email address will not be published.