Kaşıntıya Bitkisel Çözümler

Kaşıntı hastalığı için kullanılabilecek şifalı bitkiler ve doğal çözümler.

Malzemeler: Ebegümeci, Ardıç meyvesi, Susam yağı, Gül suyu,Dulavrat otu, Kırlangıç otu

Hazırlanışı:
• Eşit miktarda Dulavrat otu, ebegümeci ve ardıç meyveleri yarım saat kaynatıldıktan sonra demlenleni çaydan hastalıklık geçene kadar günde iki-üç fincan içilir.

• Kırlangıç otu kurutularak dövülüp toz haline getirilir. Elenen toza, krem kıvamına gelene dek susam yağı eklenerek karıştırılır. Hazırlanan krem gül suyu ile birlikte hastalıklı bölgeye sürülür.

• Cilt sabun ile yıkanarak temizlendikten sonra, vücuda her gün susam yağı ile ovulur ve kaşınan yere kırlangıç otu merhemi sürülür.

Bu yazı kaşıntıya ne iyi gelir, kaşıntıya bitkisel çözüm kaşıntıya bitkisel tedavi doğal çözüm, kaşıntıya hangi bölüm bakar hangi doktor bakar, kaşıntı nasıl geçer, kaşıntı nasıl önlenir nasıl giderilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

gebelikte kaşıntıya ne iyi gelir, gebelikte kaşıntıya bitkisel çözüm, kaşıntı nasıl engellenir, kaşıntıya doğal çözüm, gebelikte kaşıntı nasıl geçer, kaşıntıya bitkisel çözüm, kaşıntı nasıl önlenir, kaşıntıyı nasıl önlenir, kaşıntıya bitkisel çözümler, gebelik kaşıntısı nasıl geçer

2 Comments on Kaşıntıya Bitkisel Çözümler

  1. kaşıntı konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kaşıntıya bitkisel çözümler için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. kaşıntı için iyi gelen bitkileri ve kaşıntı sorunları için bitkisel önerileri destekleri bende denemek istiyorum. kaşıntılarımdan kurtulmak için sanırım kesin çözüm bu bitkiler olsa gerek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.