Kepekli Saçlar için Bitkisel Çözüm

 

Sağlık ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya saçlarında kepek sorunu yaşayanlar için hazırladığı kürü tarif etti. Bu kürün kullanımı sayesinde kepeklerden kurtulacaksınız.

Malzemeler: 10 damla kekik yağı,25 gram badem yağı,1 çay kaşığı kadar tuz, 5 damla limon.

Uygulama: Malzemelerin tamamını karıştırarak saç diplerinize masaj yaparak sürün. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra ılık su ile saçlarınızı durulayın. Bu uygulamayı 3-4 günde tekrarlayın. Böylece kepek sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözeceksiniz.

Bu yazı kepek için bitkisel çözüm, kepek için bitkisel tedavi, kepeğe bitkisel çözüm, kepeğe ne iyi gelir, bitkisel kepek şampuanı, doğal kesin çözüm nasıl geçer karşı ne yapılmalı, kepeğe iyi gelen bitkiler  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kepeğe ne iyi gelir, kepege karsi ne yapmali, kepeğe karşı bitkisel çözüm, kepeğe karşı ne iyi gelir, kepeğe karşı çözüm, kepeğe karşı çözümler, kepeğe karşı ne yapılmalı, kepeğe kesin çözüm

2 Comments on Kepekli Saçlar için Bitkisel Çözüm

  1. kepekli saçlar konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kepekli saçlar için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. kepek nasıl geçer kepeğe ne iyi gelir kepek için kesin çözüm arayanlar bitkisel yöntemleri bve şifalı bitkileri kullanarak kepek sorunlarına kesin çözüm sağlarlar bence

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*