Kireçlenmeyi Önlemek için Bitkisel Kür

Kireçlenme ne yazık ki vücudumuzun farklı bölgelerinde oluşan ve hareketlerimizi kısıtlayan bir rahatsızlıktır. Ama merak etmeyin sizlere bugün öyle bir kür vereceğim ki sizde benim gibi faydasını göreceksiniz.

İnanın kireçlenme için hazırlanan bu bitkisel kürü bende kullandım. Kesin sonuç tabi ki vermiyor ama büyük oranda tedavi ediyor kireçlenme sorununu. Unutmamanız gereken tek şey bu kürün sadece beyin kireçlenmesi için fayda sağlamaması. Bunun dışında vücudunuzun neresinde olursa olsun kireçlenmeye iyi gelen bitkisel bir tavsiye olarak öneriyorum.

Kireçlenmeye Bitkisel Çözüm: Şimdi sizlere kireçlenmeye karşı uygulamakta sakınca olmayan bitkisel ve doğal çözümleri anlatmak istiyorum. İlk önce en popüler olan İbrahim Saraçoğlu’nun çınar yaprağı kürünün hazırlanmasından başlamak istiyorum.

Malzemeler: 1 Su Bardağı Klorsuz Su ve 1,5 yemek kaşığı kurutulmuş çınar yaprağı. Lütfen yaprakları mümkün olduğunca genç ağaçlardan temin edin.

Hazırlanışı: Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içine 1,5 yemek kaşığı kurutularak ufalanmış çınar yaprağını ekleyerek tam 1 dakika kaynatın. Ilık bir hale geldikten sonra kür hazır.

Nasıl Uygulanır: Aç karnına olmak şartıyla sabah kahvaltısıyla öğlen yemeği arasında ve öğlen yemeği ile akşam yemeği arasında 1 bardak içmeniz gerekiyor.

Lütfen kireçlenme için hazırlanan çınar yaprağı kürünü her gün taze olarak hazırlayınız.1 dakikadan daha fazla kaynatmayınız ve asla ama asla tok karnına içmeyiniz.

Bu kürü uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara vereceksiniz. Ardından tekrar 15 gün daha uygulamanız gerekir. Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır. Ayrıca her zaman aç karnına tüketilmelidir.

Kireçlenmeye iyi Gelen Bitkiler: İlk önce kireçlenmeye karşı iyi gelen bitkileri ve bitkisel çayları kısaca aktarmak istiyorum.

Aloe Vera:  Aloe veranın jel ürünleri kireçlenme nedeniyle oluşan ağrıların azaltılması konusunda çok etkilidir. Aloe vera jelini eklem ağrılarının ve kireçlenmenin olduğu yere düzenli olarak masaj yaparak sürmenizi tavsiye ediyoruz.

Zencefil:  Zencefilin kireçlenme sonucunda oluşan şişliklere iyi gelen bir bitkidir. Düzenli olarak günde bir bardak zencefil çayı içmek kireçlenme sorununu azaltabilir.

Yeşil Çay: Dünyanın en popüler içecekleri arasında gösterilen yeşil çay kireçlenme hastalığına da kısmen faydalıdır. Düzenli olarak günde 1-2 bardak yeşil çay içmenin kireçlenmeye karşı fayda sağladığı ispatlanmıştır.

Zerdeçal: Zerdeçal bitkisi ister direk olarak tüketilsin, ister bitkisel çay olarak içilsin, kireçlenmeye karşı iyi gelmektedir.

Kireçlenmeye iyi Gelen Hareketler: Kireçlenme tedavisinin etkili olması için hastalığın erken teşhisi önemlidir. Tedavi sürecinde hastanın yaşam tarzını değiştirmesi gerekebilir ve fizik tedavi yapmak zorunlu hale gelebilir. Eğer kilo fazlanız varsa kısa sürede diyete başlayın. Eklemler aşırı kilo karşısından olumsuz yönde etkilenecektir.

Kireçlenmeye iyi Gelen Kaplıcalar: Ülkemiz bulunduğu coğrafi yapı sayesinde oldukça fazla sayıda kaplıca ve termal tesise sahiptir. Kireçlenmeye karşı size önerebileceğimiz en etkili kaplıca Kırşehir Terme Kaplıcalarıdır.

KİREÇLENME KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

kireclenmeye

Bu yazı kireçlenmeye iyi gelen hareketler kaplıca krem şifalı bitkiler ilaç kürler otlar bitkisel çaylar yiyecekler egzersizler ibrahim saraçoğlu çınar yaprağı kürü ne fayda eder ne iyi gelir karşı bitkisel çözüm nasıl giderilir geçer tedavi edilir teşhis edilir engellenir iyileşir hangi doktora gidilir bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kireçlenmeye iyi gelen bitkiler, kireçlenme şifalı bitkiler, kireçleme nasıl geçer, vücuttaki kireçlenme nasıl giderilir, kireçlenme nasıl geçer, kireçlenmeyi önlemek için, kireçlenmeye iyi gelen yağlar, kireçlenmeyi önleyen bitkiler, kireçlemeye ne iyi gelir, kireçlenme için şifalı bitkiler

5 Comments on Kireçlenmeyi Önlemek için Bitkisel Kür

  1. herkes para kazanmak için elerinden geleni yapiyorlar amaşifa yok ömer coşkun bana iki set gönderdi hiç faydası yok zeytn yağı kantaron yağı bir ozon yağı diye hiç fayda gürmedim allah herkese şifa versin

  2. mrb hocam yaşım 32 benim sırt bölgemde yani küek kemiklerimin arasında kalan böle çok şiddetli agrıyo geceleri uyuyamaz oldum doktora gittim kireşlenme dedi igne yazdı ilaç yazdı hepsini kullandım ama nafile bi faidesini göremedim ne olur hocam bana bi yol gösterin bu derdin çaresi ne bana yardımcı olursanın çok sevinirim beni bu dertten kurtarın hocan

  3. kireçlenme konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kireçlenme için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  4. kireçlenmeyi önleyen bitkiler sadece bu kadarmı. kireçlenme problemi için daha fazla bitki yokmu. ben hepsini öğrenmek istiyorum kireçlenmeden sıkıldım artık büyük dert bu

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.