Kısırlık için Doğal Tavsiyeler

Ahmet Maranki erkeklerde ve kadınlarda görülen kısırlık sorunu için ayrı ayrı tavsiyelerini anlattı. Tamamen bitkisel ve doğal olan bu yöntemler ile kısırlık problemine son verebilirsiniz.

Erkekler
–  Bal ve poleni karıştırarak yiyebilirler.
– 100 gram süzme bal ve 10 gram kadar çörekotunu karıştırarak hergün tüketebilirsiniz.
– 1 kilo saf bal ve 100 gram kadar ısırgan otunu karıştırarak yiyebilirsiniz.
– Hergün 3 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi yiyebilirsiniz.
– İğde ağacı polenini bal ile karıştırarak yiyebilirsiniz.

Kadınlar
– Toksin atmanıza yardımcı olacak kozmik beden temizliğini uygulayın.
– Civanperçemi, aslanpençesi ve çobançantası çaylarından hergün 2-3 bardak tüketin.

Bu yazı kısırlık nasıl geçer, kısırlık için şifalı bitkiler, bitkisel kısırlık tedavisi, kısırlığa ne iyi gelir, kısırlık için bitkisel çözüm doğal yöntemler kesin çözüm iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kısırlıkta süzme yöntemi, kısırlık tedavisinde süzme yöntemi, kısırlık nasıl geçer, CİVAN PERÇEMİ VE KISIRLIK, doğum suzme yöntemi, süzme yöntemi kısırlık tedavisi, kısırlık ıcın alternatıf tıp yontemlerı, kısırlık tedavisinde doğal yöntemler

3 Comments on Kısırlık için Doğal Tavsiyeler

  1. kısırlık nasıl geçer konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kısırlık için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. kısırlık tedavisi için şifalı bitkileri ve bitkisel çözümleri kesin bi şekilde kullanmalısınız

  3. iki yıldır evliyim ne yaptıysam çocugum olmadı acaba kısırlık sorunumu var bende. kısır olup olmadıgımdan nasıl emın olurum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.