Kısırlık için Şifalı Bitkiler

erkeklerde-kisirlik-tedavisi

Her erkek ve kadın çocuk sahibi bir birey olmak ister. Fakat bebek sahibi olamayışımızın önündeki en büyük etken kısırlıktır. Bu yazımız kısırlığa iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri araştırmak için yazıldı.

Kısırlık için ne gibi tedavi yöntemleri kullanılıyor hepsini derledik. Okuyup yorum yazmanız ve yazımızı paylaşmanız en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Kısırlığa Bitkisel Çözüm: Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kısırlık sorununun giderilmesi için tavsiye edilen şifalı bitkileri bizlere tanıttı. Bu bitkileri hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Kısırlık sorununun giderilmesi için kullanılmış ve faydası görülmüş bitkilerdir. Artık kısırlığa ne iyi gelir diye düşünmenize gerek yok çünkü hepsi burada.

– Kış kirazı (altın çilek) bitkisinin yaprakları dövülerek toz haline getirilmeli, adet kanamasının bitiminde 5-6 gece birer fincan süt ile altışar gram içilmelidir.

– Taze arpa kaynatılarak suyu günde iki kez yemeklerden yarım saat önce birer bardak içilmelidir. 21 gün devam edilmelidir. Eğer taze arpa bulmak mümkün değilse arpa ununu meyve suları veya sütün içine karıştırarak içebilirsiniz. Günlük alınması gereken miktar 4 çay kaşığı olarak sınırlanır.

– Karayılan bitkisi çayı adet kanamasının bitiminden yumurtlama zamanına kadar günde birer bardak içilmelidir.

– Çuha çiçeği yağı kapsülleri günde birer adet alınmalıdır.

– Ahududu yaprakları dövülerek adet kanaması dışında kalan günlerde yarım çay kaşığı yutulur.

– Bir tutam keten tohumu su ile kaynatılarak her gün düzenli olarak içilirse düzensiz adet kanaması ve kısırlık için faydalıdır.

– Keten ve çörek otu tohumları dövülerek yutulur.

– Beslenmede badem ve haşhaş tohumuna yer verilmelidir.

– Tereyağı bal ve süt karıştırılarak düzenli olarak içilir.

Badem dövülerek balla macun yapılarak yutulur.

– Banyan ağacı kökleri dövülerek toz haline getirilir ve yirmi gramı bir bardak süt ile karıştırılarak adet kanamasının bitmesini takip eden üç gece üst üste içilmelidir. Her adet dönemimde tekrarlanmalıdır.

KISIRLIK HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kısırlığa iyi gelen yiyecekler kaplıcalar taşlar otlar bitki gıdalar ne iyi gelir neden olan yiyecekler ne yol açar hangi doktor bölüm bakar doğal kesin bitkisel çözüm çare son kısırlık için hacamat dua kaplıca sülük tedavisi yapılan testler okunacak dualar hacamat noktaları yaptıranlar bitkisel kürler kısırlığa neden olan faktörler sebepler hastalıklar ilaçlar kistler etmenler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kısırlık tedavisi için şifalı bitkiler, ahmet maranki kısırlık tedavisi, yumurta rezervi ve bitkisel tedavi, yumurta rezervi artıran bitkiler, erkektekikısırlıgıgidermekiçinbitkiselçözüm, yumurta rezervini artiran bitkiler ahmet maranki, Ahmet marangi gumurta rezervini artiran urunler nelerdir, yumurta rezervini artıran bitkiler, kısırlığa iyi gelen bitkiler, kisirlik icin hangi bitki iyi

6 Comments on Kısırlık için Şifalı Bitkiler

  1. ben 8 yıllık evliyim 9. defadır tüp bebek uygulamamıza ragmen bir sonuç alamadık. bazen neden ben diyorum ne kadar büyük bir günah işlemiş olabilirimki böyle bir ceza veriliyor. artık tıptan bir beklentimde kalmadı. belki şifalı bitkiler iyi gelebilir. düşük yumurta rezervi mevcutmuş.

  2. kısırlık konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kısırlık için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. Damla sakizinin faydalarini nette arastirirken tarif buldum esim doktora gitmeyi kabul etmiyo tarifi uygulamalimiyim 7gr damla sakizi 43gr rezene tohumu 37gr anason 37gr ak gunluk 33gr kisnis 203gr sinameki yarim bardak bal yarim bardak seker yarim limon dovuldukten sonra elnip kaynatilip sabah aksam bir fincan icilmeli diyo ne yapmali? Uygulayalim mi bunu?

    Cevap: ne kadar fayda sağlar bu tartışılır ama zararı olmayacağı kesin. uygulayın bence

  4. kısırlığa çözüm bulmak için şifalı bitkileri ve bitkisel yöntemleri araştırıyorum fayda sağlayabilirmiyim acaba

  5. kısırlık sorunu yaşayanlar bence keçiboynuzu tüketmeli bende sürekli olarak keçiboynuzu yiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.