Koç burcu kadını mısınız? Ya da koç burcu kadını ile aşk hayatınız mı var? Koç burcu kadınının genel özellikleri ve önemli yönleri hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? İşte bilinmeyen ve duyulmayan yönleri ile karşınızda koç burcu kadını.

Bir koç kadınına aşık olduysanız, sizin için yapılacak pek bir şey kalmamış demektir. Tabii şayet koç kadını da size aşıksa. Bu sözleri sakın yanlış anlamayın. Bir koç kadını aşık oldu diye gözünün sizden başka hiçbir şeyi görmeyeceğini, yakanıza yapışıp hayatı size zehir edeceğini zannetmeyin.

Hoş gerçi hayatı zehir etme konusunda koç kadını kadar Zodyakta başka bir burcun kızına rastlayamazsınız, fakat bir koç kadını tapınma biçiminde tüm varlığıyla sadece ve sadece kendisini sevdiği erkeğe adamayacaktır. Çünkü, koç kadını hayata ve dünyaya öylesine kuvvetle bağlıdır ki, bu dağın bir parçası da siz olduğunuz için kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

Erkek Güçlü Olmalı
Tabii bir koç kadını tanıdıkça bunun şans mı, yoksa şanssızlık mı olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ama olsun. Şayet güçlü bir erkekseniz, koç kadını tam size göre demektir. Fakat zayıfsanız, işte o zaman işiniz çok zor.  Zaten zayıf biriyseniz (koç kadınını zaptedebilmek öyle her babayiğidin harcı değildir) hiç şansınız yok demektir. Bırakın koç kadınının size aşık olmasını, sizin aşık olmanıza bile izin vermeyecektir. Ama güçlüyseniz o hemen anlayacaktır. Gücünüzün işareti olarak onun çekiciliğine ne derecede dayanabildiğinize bakacaktır. Siz şayet bu arada biraz ağırdan almayı başarabilirseniz, kazandınız demektir.

Koç Kadını Liderdir
Tabii bu arada ilk hamleyi onun yapmasını beklemenizde yarar var. Yoksa ilk bakışta sizden hoşlanmış olsa bile sizin ataklığınızı görüp hemen geri çekilmesi mümkün. Bu durumda daha baştan kaybettiniz demektir. Serinkanlı, ölçülü, hatta umursamaz bir tavır içinde onun size yaklaşmasını bekleyecek olursanız, ilk anda sizden çok fazla hoşlanmamış olsa bile ilgisini çekeceksiniz. Daha da ötesi böyle bir tutum koç kadınını kışkırtır ve tüm cazibesini ortaya koymasına ve çevrenizde pervane olup sizi elde etmek için uğraşmasına neden olur. Tabii bu arada size aşık da olur. Unutmayın ki, o bir liderdir. Hiçbir şey yapmasa, demek faaliyetlerinde bulunacaktır. Okul aile birliğinden tutun da çeşitli hayır kurumlarından mistik grupların içinde yer almaya kadar farklı faaliyetlerde bulunabilir.

Spor yapabilir, çeşitli turnuvalarda boy gösterebilir. Gezi organizasyonları düzenleyebilir. Ve siz, onu bütün bu faaliyetlerden mahrum etmeye kalkışacak olursanız, belki başlangıçta sizin isteklerinize boyun eğermiş gibi yapabilir, fakat onu hareketsiz bırakmak demek öldürmeye eş değerdir. O da bunu bilir ve ölmeye hiç niyeti yoktur. Kendisi öldürmek yerine içindeki aşkı öldürmeyi tercih edecektir. Üstelik, koç kadınlarının aşk potansiyelleri yüksek olduğu için bir başka aşkı bulması da zor olmayacaktır. Zodyakta birden fazla aşık olabilme potansiyeline en fazla sahip olanlar Koçlar arasından çıkar.

Aşk potansiyeli böylesine yüksek olmasına rağmen etrafında kimse yok diye de ağlamaz. Zodyakın en güçlü kızıyla karşı karşıya bulunduğunuzu unutmayın. O tek başına yaşamayı öylesine büyük bir başarıyla becerir ki, bir erkeğin yapabileceği her şeyi etrafında erkek yoksa, tek başına halledebilir. Hem de hiç yüksünmeden ve de zorlanmadan.

Bu yazı koç burcu kadını özellikleri, koç burcu kadını ve cinsellik, koç burcu kadınının aşk hayatı, koç burcu kadınının fiziksel özellikleri, koç burcu kadınının yıldıznamesi, koç burcu kadınının hoşlandığı şeyler yükseleni nedir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

KOÇ burcu kadını fiziksel özellikleri, koç burcu kadının özellikleri, Koç Holding\in bir parçası mail, koç burcu kadını, koç burcu kadınının fiziksel özellikleri, koç burcu kadını aşk, koç burcu kadını cinsellik, koç burcu kadını özellikleri, koç burcu kadının aşk hayatı, vajinanin ozelligi