Koç burcu kadını veya koç burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda koç burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Bu yazımız koç burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler sunacak.

Koç burcu erkeği, kendisi gibi ateş grubundan olan Aslan ve Yay burçları ile birlikte hava grubundan olan İkizler burcu ile de çok iyi anlaşır. Onlarla daha uyumludur. Çok fazla fikir ayrılığına düşmezler. İstekleri, beklentileri, merakla birbirine benzer. Bundan dolayı da hem iş hayatında hem de özel hayatında bu burçlarla çok iyi anlaşır. Ortak hareket etmeleri gerekirse birlikte başarılı neticeler alırlar. Zira Koç erkeği hep en iyiye ulaşmak ister. İstediği şeyi elde etmek ne kadar zor olsa da o asla yılmaz, mücadele eder. Bu mücadele sürecinde de kendisine yardımcı olacak kişilerle birlikte olmak ister.

Sonuç olarak diyebiliriz ki; Koç burcu erkeği hem aşk hayatında hem de iş hayatında Aslan, Yay ve İkizler burçları ile çok iyi anlaşır. Onlarla çok uyumludur. Su ve Toprak grubu burçlar ile daha uyumsuzdur. Su grubu burçlar Akrep, Yengeç, Balık; Toprak grubu burçlar ise Oğlak, Boğa ve Başak burçlarıdır.

Koç burcu kadını ise tüm insanları kucaklayabilen, herkesle anlaşabilen bir burçtur. Herkese iyi niyetle yaklaşıyor. Ancak onun bu iyimser yapısı uzun vadede kendisine zarar verebilir. En iyi anlaşabileceği burçlar Aslan, Yay ve İkizler burcudur. Onlarla uzun süreli ilişkilerinde de bir karakter çatışması yaşamayacaktır. Çünkü hayat anlayışları ve beklentileri aşağı yukarı aynıdır. Ayrıca Koç kadını, Balık burcu ile de iyi anlaşabilir. Bu burçlar ile hem özel hayatında hem de iş hayatında çok uyumlu bir ilişki yürütebilir.

Koç burcu kadınının anlaşamadığı burçlar ise Yengeç ve Oğlak burcudur. Çünkü kişilikleri ve hayat anlayışları birbirlerine çok terstir. Tanışma aşamasında iyi anlaşıyor gibi görünseler de uzun vadede çatışmacı bir ilişki ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla Koç kadınının bu burçlar ile olan ilişkisi pek huzurlu olmaz. Bu noktada Koç kadınının dikkatli olması gerekir. Çünkü Koç kadını için sevmek, sevilmek, sahiplenilmek, aşık olmak çok önemli kavramlardır. Birisinde hoşlandıysa çok sabırsız davranır. Ancak ilk görüşte sevdiği bir erkeğin daha sonra kendisini mutsuz edebileceğini unutmamalıdır. Bu yüzden biraz daha dikkatli ve seçici olmasında fayda var. Özellikle Yengeç ve Oğlak burcu ile hiç bir şekilde anlaşamaz. Sürekli olarak aralarında çatışma yaşanır. Bu çatışmalar bir süre sonra kutuplaşmaya gidebilir. Sonuç olarak da ayrılık kaçınılmaz olur.

Bu yazı koç burcunun anlaşabileceği burçlar, koç burcunun anlaşamadığı burçlar, koç erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, koç burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, koç burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

koç burcunun anlaştığı burçlar, koç burcu anlaştığı burçlar, koç burcu kadınının anlaştığı burçlar, erkek koç burcunun anlaştığı burçlar, koç burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar hangileridir, koçun anlaşabiliceği burçlar, Koç burcunun anlastığı burclar hangileri, koc burc u kadinlarin anlastiklari erkek burc lar, Yay burcuyla en hangi burc anlasir, geppa ninanlastigi kargo sirketi