Kova burcu kadını veya kova burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda kova burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Bu yazımız kova burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler sunacak.

Kova burcu kadını, hava grubundan olduğu için ateş grubu burçları ile iyi anlaşır. Bu burçlar ise Aslan, Koç ve Yay burçlarıdır. Bu burçlar ile gayet keyifli, uyumlu, eğlenceli bir ilişki kurabilir. Çünkü Kova kadınının hayat anlayışını, beklentilerini, kişilik özelliklerini en iyi karşılayabilen burçlar ateş elementinden olan burçlardır. Özellikle Aslan burcu ile çok tutkulu ve adrenalin dolu bir ilişki yaşayabilir. Bu ilişki aynı zamanda ego mücadelesine de dönüşebilir. Kova kadını yönetici gezegeni Jüpiter olan Yay burcu ile de uyumlu bir şekilde anlaşabilir. Çünkü Yay burcu da kendisi gibi yeniliklere açıktır. Onunla birlikte hayatına yeni renkler kazandırabilir. Farklı ortamlarda bulunup değişik insanlarla tanışabilir. Kova kadını, Yay burcu ile yeni şehirler, yeni yemekler, yeni toplumlar, yeni kültürler keşfedebilir. Böylece birbirlerini çok mutlu edebilirler. Zira ikisi de bu tür yeniliklerden hoşlanan tiplerdir.

Kova kadını kendisi gibi hava grubundan olan İkizler burcu ile özellikle hayat anlayışı bakımından son derece uyumludur. Düşünce yapıları birbirine çok benzer. Özellikle kültürel konularda keyifli bir şekilde sohbet edebilirler. Okudukları kitapları birbirlerine anlatırlar, fikir telakkisi içerisine girerler, izledikleri bir sinema filmi ile ilgili uzun sohbet edebilirler. Bunun yanı sıra toplumsal duyarlılığı yüksek olan Kova burcu ile İkizler burcu, toplumu ilgilendiren siyasi konular üzerine de sohbet edebilirler. Ancak İkizler burcu çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı zaman zaman değişik konulara yönelmeleri gerekebilir.

Kova burcu kadını, kendi burcundan olan insanlarla da iyi anlaşır. Kendisine ait özellikleri karşısındaki insanda görmekten ona zaman zaman sıkıcı gelse de toplumu ilgilendiren konular üzerine sohbet etmekten keyif alacaktır.

Toparlayacak olursak; Kova kadını ateş grubundan olan Aslan, Koç ve Yay burçları ile iyi anlaşır. Bunun yanın da kendisi gibi hava grubundan olan Kova, Terazi ve İkizler burçları ile de gayet güzel, keyifli ve uyumlu bir ilişki yaşayabilir.

Kova burcu erkeği kendisi gibi hava grubu burçlarından olan Kova, Terazi ve İkizler ile çok iyi anlaşır. Bunun yanında ateş grubundan olan Aslan, Yay ve Koç ile de çok uyumlu ilişkiler geliştirebilir.Çünkü onlarla hayat anlayışı birbirine benzer. Beklentileri, olaylara yaklaşımı ve düşünce yapıları birbirine çok benzer. Kendisini sürekli rahat hissetmek isteyen Kova erkeğine bu burçlarla birlikte olması önerilir. Onlarla aradığı zihinsel uyumu yakalayabilir.

Kova erkeği Aslan burcu ile de iyi anlaşabilir. Ancak onunla aynı zamanda çok ters de düşebilir. Yani Aslan burcu ile olan ilişkisi ya çok iyidir ya da çok kötüdür. Zira Aslan burcu, Kova burcunun tam karşısındadır. İkisi zıt karaktere sahiptir. Kova erkeği, Aslan kadınının özelliklerini kendi özellikleriyle iyi bir şekilde sentezlerse ortaya güzel bir ilişki çıkar. Aksi halde anlaşmaları pek mümkün değildir.

Kova erkeği aradığı zihinsel uyumu İkizler kadınında bulabilir. Çünkü her iki burç da yeniliklere açık, meraklı ve araştırmacı burçlardır. İkizler burcu insanı sürekli yeni şeyler öğrenmek ister, meraklıdır. Kova erkeği de yenilik arayan bir karaktere sahiptir. Bu iki burç insanları bir arada çok iyi vakit geçirebilirler. Birbirleri ile sohbet edip bilgi alışverişinde bulunabilirler.

Bu yazı kova burcunun anlaşabileceği burçlar, kova burcunun anlaşamadığı burçlar, kova erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, kova burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, kova burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kova burcunun anlaştığı burçlar, kova burcu anlaştığı burçlar, kova burcu kadını, kova burcu kadını anlaştığı burçlar, kova kadını anlaştığı erkek burç, kova burcu erkeğinin anlaştığı burçlar, kova burcu kadınının anlaştığı erkek burçları, kovanın anlaştığı burçlar, kova burcunun anlasabildigi burclar, kova burcunun anlaştığı burç