Eğer sizde kova erkeği iseniz ya da kova erkeğini etkilemek için uğraşıyorsanız ve kova erkeğinin bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister.

Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.

Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

Bu yazı kova erkeğinin özellikleri hoşlandığı kadınlar kıskançlığı sevdiği kadın tipi kova erkeğinin sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı kova erkeğini etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl kadınlardan hoşlanır aşık ederim kova erkeği neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını kadını uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kova erkeği aşk, kova erkeği nasil kadin ister, kova erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, kova erkeği nasıl kovalar, kova erkeğini nasil etkilerim