Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Yılda iki kez yapılması önerilen Kozmik Beden Temizliği’nin vücudumuza faydaları nelerdir merak ettiniz mi? İşte sizin için kısa ve öz bir liste hazırladık.

– Kalınbağırsak duvarlarının yapısını stimule eder ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasına yardımcı olur.

– Sadece 1-2 defa uygulamadan sonra bile tenya ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltır. Kalınbağırsak mikroflorasının bozulmasını önler ve normal hale getirir.

– Kalınbağırsağın Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalınbağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.

– Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok edilmesini sağlar.

– Yutak ve gırtlak geçişi başta olmak üzere tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır.

– Vücudu su tutmayan kişilerin, sık sık kabızlık yaşayanların, büyük tuvalete ilaç ile çıkanların bedenlerini rahatlatır.

– Zayıf ve nazik yapılı vücuda sahip, cilt yapısı kurumuş deri dökümü olan, devamlı üşüyen kişilere tavsiye edilir.

– Fazla gaz oluşan, kabızlık yada fekalii (koyun pisliği gibi) yaşayan kişilere rahatlık verir.

– Bel ve kalça eklemi ağrılarına, âdet bozukluklarına, spermde azalma, deri kuruluğu ve dökülme, aşırı derecede zayıflamalara karşı etkilidir.

Bu yazı Kozmik beden temizliği nedir, kozmik beden temizliği ne zaman yapılır, kozmik beden temizliği nasıl yapılır, kozmik beden temizliğinin yararları faydaları tarifi anlatımlı yapılışı, Ahmet Maranki kozmik beden temizliği konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kozmik beden temizliğinin faydaları, maranki kozmik tuz ne işe yarar, beden temizliginin tarifi, ahmet maranki kozmik beden temizliği, www ahmet marangi com, ahmet maranki yeni çıkanvucut temizleme, beden temizliği neişe yarar, gebelik catlaklarinizi nasil yok ettiniz

3 Comments on Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

  1. kozmik beden temizliği konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kozmik beden temizliği için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. kozmik beden temizliği nedir neye yarar neye iyi gelir ne gibi faydaları vardır merak ettiğim bütün soruların yanıtlarını buldum kozmik beden temizliği hakkında

  3. kozmik beden temizliğini sürekli olarak yapıyorum gercekten kozmik beden temizliği yaptıkran sonra vücudumun rahatladıgını hissettim herkes kozmik beden temizliği apsın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*