Kramp Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm Tedavi

Genellikle ısınmadan yapılan ani hareketler ve kas zorlamaları neticesinde vücudun farklı bölgelerine kramp girer. Çoğunlukla kramp giren bölge ise ayak ve bacak bölgesidir.

Ayaklarınıza kramp girdiği zaman, kramp ağrılarını yok etmek için bazı bitkisel çözümler ve şifalı bitkiler kramp giren bölgeye uygulanabilir. Şimdi sizlere bu gibi durumlarda kesin çözüm sağlayan tedavi yollarını anlatacağım.

– Ayak ve bacaklarda kramp girmesi durumunda, yeterli miktarda limon suyu ayak tabanlarına yukarı – aşağı şekilde masaj yapılmalıdır.

– Kramp giren bölgeye susam yağı ile masaj yapılmalıdır.

– 1 yemek kaşığı inci çiçeği yarım litre kaynar suya atılıp haşlanır. Süzülür ve günde 1 yemek kaşığı içilir.

– Eğrelti otu suda kaynatılır. Ayaklar yatmadan önce 10 dakika kadar bu suda (ılık ) bekletilir ve bu suyla yıkanır.

– Sinir otu veya ıhlamur çiçeği suda haşlanır. Sirke ile karıştırılıp macun kıvamına getirilir. Ağrı olan bölgeye merhem gibi sürülüp ince bir bezle sarılır.

Bu yazı kramp nasıl geçer, kramp nasıl geçirilir, kramp nasıl tedavi edilir önlenir, kramp agrılarına ne iyi gelir kramp agrısı nasıl geçer kramp ağrısı ne kadar sürer, kramp ağrısına ne iyi gelir bitkisel çözüm, krampa iyi gelen besinler bitkiler meyveler şeyler yiyecekler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sinüzler nasil gecer bitkisel, kaza sonrası kraplar için bitkisel çözüm, krap agrılarına cozum yolu, krap girmesi sifali bitki, kraplar nasil gecer, kraplara iyi gelen bitkiler, krapnasılgecer, merdiven çıkmak ne işe yarar

1 Yorum var Kramp Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm Tedavi

  1. vücudunuzda bir yere kramp girerse kramp giren bölgeyi yavaş yavaş ovalayın bence en kesin çözüm bu. başka şeye gerek yok

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.