Kronik Baş Ağrısı için Bitkisel Kür

Çağımızın ne yazık ki en çok rastlanan hastalıklarından biri haline gelen ve her geçen gün daha çok kişiyi etkisi altına alan bir rahatsızlık olan kronik baş ağrıları için doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyorum bu yazımda.

Yazımızı okumadan önce sizlere küçük bir tavsiye. Lütfen cep telefonu ve bilgisayar gibi aletlerden mümkün olduğunca uzak durun. Sigarayı hayatınızdan çıkarmaya çalışın. Bu sayede kronik baş ağrısına büyük oranda engel olmanız ve kronik baş ağrısının önüne geçmeniz daha kolay olacaktır.

Kronik Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kronik baş ağrıları, migren ağrıları ve sık sık baş ağrısı çekenler için taze sıkılmış havuç suyu kürü tavsiye ediyor. Baş ağrısı şikayeti olanların başlangıçta sabah ve akşam yemeklerinden iki saat sonra birer bardak taze sıkılmış havuç suyu içmelidir.

Baş ağrılarına karşı başlangıç kürü 20 gün uygulanır. Daha sonra sadece akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 bardak olmak üzere 2 ay süre ile uygulanır. Daha sonra da zaman zaman (haftada 3- kez) içilerek küre devam edilir.

Kronik Baş Ağrısına iyi Gelen Bitkiler ve Bitki Çayları: Özellikle kronik baş ağrısı çeken arkadaşlarımız bu 3 mucize bitkiyi hem sade şekilde hem de bitkisel çay olarak tüketirlerse kronik baş ağrısına doğal çözüm bulabilir.

Kedi Otu: Yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi ile bilinen kedi otu, baş ağrısı için de yararlı bir bitkidir. Günümüzde bir çok tablet, hap ve bitki özlü çay içerisine de katılan bu bitki çeşidi rahatsızlığın yatışması adına başvurulabilecek başlıca bitki türlerinden biridir.

Sarı Kantaron: Özellikle doğal anti-depresan olarak bilinen bu bitki türü moral bozukluğu, motivasyon eksikliği gibi semptomlara karşı etki eden ilaçların içerisinde kullanılmaktadır. Baş ağrısı açısından rahatlatıcı bir etkiye sahip olan sarı kantaron çay formunda tüketilebilir.

Zencefil: Baş ağrıları için yararlanılabilecek diğer bir bitki çeşidi ise zencefil. Diğer bitkisel içeriklerden farklı olarak zencefil baş ağrısını geçirmek değil de önlemek amacıyla kullanılabilir. Mide sancıları için de oldukça yararlı bir bitki türüdür.

KRONİK BAŞ AĞRISI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kronik baş ağrısı nasıl geçer kronik baş ağrısına ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler ve depresyon kullanılan ilaçları için doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde çare kesin son nedir iyi gelen bitki çayları ne yenir ne içilir hangi bölüm bakar hangi doktora gidilir nasıl geçer ne iyi gelir hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kronik baş ağrısı nasıl geçer, ibrahim saraçoğlu baş ağrısına ne iyi gelir, baş ağrısına ne ıyı gelır ıbrahım saracoglu, İBRAHİM SARAÇOĞLU BAŞ AĞRISI TEDAVİSİ, kronik baş ağrısı, basagrisi ceviz kürü, saraçoğlu kronik baş ağrisi, baş ağrısına ne iyi gelir ahmet maranki, baş ağrısına iyi gelen ibrahim saraçoğlu, bas agrisi icin tavsiyeler

4 Comments on Kronik Baş Ağrısı için Bitkisel Kür

  1. kronik baş ağrıs konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kronik baş ağrısı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. kronik baş ağrısı nedir nasıl geçer kronik baş ağrısına ne iyi gelir kronik bai ağrısına kesin çözüm şifalı bitkiler hepsi var sağolun

  3. başımda süper bir ağrı var kronık baş agrısı denirmi buna ya da migren olabılırmı migrenmi kronik baş ağrısımı

  4. başım gerçekten çok ağrıyor 2 aydır dayanamıyorum artık nasıl geçicek bu ağrılar yardım edin lütfen ağrı kesici bağımlısı olacağım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.