Delik kulak zarı dış kulak yolu ile orta kulağı birbirinden ayıran bu ince zarın delik veya yırtık olmasıdır. Orta kulak burun gerisindeki genize “östaki borusu” aracılığı ile bağlantılıdır.

Bu boru orta kulak basıncı ile hava basıncını eşitler. Delik kulak zarında sıklıkla işitme azalır ve nadiren de akıntı olur. Ağrı genellikle bulunmaz.

Konu videosu Google Adsense Reklamcılık Politikalarını ihlal ettiği için 04.06.2012 tarihinde sitemizden tamamen pasif edilmiş olup içeriklerdeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı kulak zarı ameliyatı sonrası, kulak zarı ameliyatı olan varmı, kulak zarı ameliyatı izle, kulak zarı ameliyatının riskleri, kulak zarı ameliyatı ne kadar sürer, kulak zarı ameliyatı nasıl yapılır, kulak zarı ameliyatı videosu görüntüleri izle konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kulak zarı nasıl dikilir, kulak zarı dikimi, kulak zarinin dikilmesi, yırtık kulak nasıl görüntüsü, kulak zari dikimi izle, kolak zarı dikılırm, google delik kulak video arşivi, kulak perdesi nasıl dikilir, yırtık kulak zarı dikimi, kulak zarı dikilmesi başarılımıdır