Lapis Taşının Faydaları

Verdiği enerji itibariyle çok kuvvetli ve aynı zamanda bir o kadar da pahalı olan bir taş olan lapis taşının faydalarını ve özelliklerini tanımaya ne dersiniz?

Lapis Taşının Yapısal Özellikleri
Oldukça değerli taşlar arasında yerini korumaktadır. Taş yapısı itibari ile üzerinde beyaz kalsit çizgiler bulunabilmektedir. Bu taş kireç taşlarının altlarında bulunabilmektedir. Bu durumlarda kireç taşı yakılır ve sonrasında su ile söndürülerek ani değişimlere maruz bırakılır ve taşın altına inilerek elde edilir.

Bu taş yapısı itibari ile her daim mavi renktedir (Renk tonu çıkarıldığı bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.) Birkaç mineralin birleşiminden oluşmuştur.

Uyumlu Olduğu Burç : Boğa, Terazi, Yay, Kova,
Rengi : Derin Mavi, Mor ve Yeşilimsi
Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : Amerika, Pakistan, İtalya, Kanada, Sibirya, Angola, Afganistan(En değerli olanlar), Şili, İsviçre

Lapis Taşının Faydaları
Bu değerli taşın birkaç faydası,

– Çocukların solunum yolu rahatsızlıklarını iyileştirmede çok iyi bir yardımcıdır.
– Tansiyon hastalığını dengede tutar,
– Kişinin iletişim yeteneğini yükseltir.
– Düşünce gücünüze zenginlik katarak sizi ferahlatır,
– Gelişimde olan kişilerin kemiklerini güçlendir,
– Korkuları emerek kaygıyı azaltıcı özelliği bulunur,

Dikkat: Güçlü bir enerji yaydığından hassas kişilerde baş dönmesi ve halsizlik yapabilir.

Bu yazı lapis taşının faydaları, lapis taşının fiyatı temizlenmesi kullanımı, lapis taşının etkileri, lapis taşı nedir ne renktir, lapis taşı nasıl temizlenir nasıl kullanılır anlaşılır lapis taşı faydası özelliği konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

lapis taşı, lapis taşının faydaları, lapis taşı nasıl temizlenir, lapis taşı faydaları, lapis lazuli taşı nasıl temizlenir, lapis, lapis lazuli taşı nasıl kullanılır, lapis nasıl temizlenir

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*