Menisküs Ameliyatı Videosu

Menisküs rahatsızlığı kendisini şiddetli eklem ve diz kapağı ağrıları ile karakterize eden bir eklem hastalığıdır.

Konu videosu Google Adsense Reklamcılık Politikalarını ihlal ettiği için 04.06.2012 tarihinde sitemizden tamamen pasif edilmiş olup içeriklerdeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı menisküs ameliyatından sonra yapılması gerekenler, menisküs ameliyatında anestezi, menisküs ameliyatının riskleri, menisküs ameliyatı nedir, menisküs ameliyatı nasıl yapılır, menisküs ameliyatı ne kadar sürer, menisküs ameliyatı videosu izle konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

menisküs nedir tedavisi nasıl olur, menisküs nedir, menüsküs platin videosu, diz dönmesi, enisküs, menisküs, menisküs ağrısı, menisküs riskleri, minuskus kopması nedir

2 Comments on Menisküs Ameliyatı Videosu

  1. Bende ağrılar yüzünden iki sefer menüsküsten ameliyat oldum biri .Konya selçuklu .biri Devlet hastanesinde oldum ama tekrar ağrılarım başladı şimdide platin takılacak diyorlar Aman zamanında dizlerinizi koruyun

  2. 2 ay önce dış menisküs ameliyatı oldum. fazla bir sıkıntım yoktu. sadece çömeldiğim zaman ince bir sızı oluyordu. doktora gittim ve mr sonucunda menisüs yırtığı tespit edildi. ameliyat oldum. sürekli bu sızıyla yasayamam diye. ama simdi eskisinden daha kötüyüm. yürürken otururken bile sızlıyo. böyle olacagını bilseydim olmazdım. size tavsiyem hemen ameliyat olmayın. bekleyin. fizik tedavi uygulayın.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.