Mikrodermabrazyon Nedir Nasıl Yapılır

Bu yöntemde tedavi genellikle yüzeysel kalınarak çoklu seanslar ile ve hastayı günlük yaşamından uzaklaştırmadan sağlanır.

Mikro-dermabrazyon yüzeysel, ince kırışıklıklarda, yara izlerinin rehabilitasyonunda, karın ve bacak çatlaklarında, cildin sürekli genç ve pürüzsüz görünmesi amacıyla tek başına ya da ilave yöntemler ile birlikte kullanılabilir. Uygulama ofis şartlarında, soymanın derinliğine göre hiçbir lokal anestezi kullanılmadan ya da aneztezik kremler yardımıyla yapılabilir.

Mikrodermabrazyon, besleyici cilt bakım kremleri ve losyonların tatbiki öncesinde de uygulanır ve ultrasaund yardımıyla cildin ihtiyacı olan maddelerin cilde nüfuz etmesi ve daha iyi emilmesi sağlanır. Burada mikrodermabrazyonun görevi ölü cilt hücrelerini uzaklaştırmak, ultrasaundun görevi ise hücre aralıklarını artırarak moleküler geçişi kolaylaştırmaktır.

Bu yazı mikrodermabrazyon fiyatı, mikrodermabrazyon nedir, mikrodermabrazyon yaptıranlar, mikrodermabrazyon nasıl yapılır konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

mikrodermabrazyon fiyat, Mikrodermabrazyon yaptıranlar, mikrodermabrazyon fiyatları, mikrodermabrazyon fiyatı, mikrodermabrazyon nedir, dermabrazyon fiyatları ankara, miktofrrmabrazyon fiyayları, mikrodermabazyon nedir

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.