Müge Anlı Tatlı Sert Programına Mesaj Gönder

Uzun zamandır ne-nasıl kategorisi altında içerik paylaşmamıştım. Bugün bir arkadaşımın Müge Anlı Tatlı Sert programına mesaj yollama çalışmasını gördükten sonra bu konuda sizlere iletişim bilgileri vermek için bu konuyu yazmak istedim.

Sizde hak verirsiniz ki toplum olarak televizyon izlemeyi çok seviyoruz. Hatta bazı programlar var ki hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. İşte her gün Atv ekranlarında yayınlanan ve sunumunu Müge Anlı‘nın yaptığı Tatlı Sert programı da  bir çok kadın tarafından soluksuz şekilde takip edilen programlar arasına girmeyi başaranlardan sadece bir tanesi.

Özellikle sosyal sorumluluk projelerine yaptığı katkılar ve zora düşen ailelere yaptığı farklı yardımlar ile emsalsiz şekilde çalışan bu programa sizde mesajlarınızı ve yorumlarınızı bizim aracılığımızla gönderebilirsiniz.

İsterseniz program hakkında görüş ve önerilerinizi belirtebilir, programa telefon bağlantısı ile katılarak hem sorunlarınızı çözebilir hem de sorunu olan insanlara yardım edebilirsiniz.

Bunun için ise yapmanız gereken oldukça basit. Dilerseniz sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum yaz kısmından yorumlarınızı ve sorularınızı iletin, dilerseniz programın resmi mail hesabı ve telefon numaraları üzerinden iletişime geçin. Böylece sizde sadece bir kaç dakikanızı ayırarak tanımadığınız insanlara yardım edebilir veyahutta kendi sorunlarınızı kolayca bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başvuru için : 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr
Bizlerinde bu hususta sizlerden küçük bir isteğimiz var. Sayfanın alt bölümünde bulunan facebook paylaş, haberi tweet et ya da haberi google plus hesabında paylaş seçeneklerinden olabildiğince arkadaşınıza iletmeniz durumunda daha çok insanın bu servisten faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar veya laptop ile sitemize ulaşan arkadaşlar ise hemen yazının sol tarafında bulunan paylaş kutularını kullanabilir.
Bu yazı müge anlı tatlı sert mesaj gönder yorum yaz mesaj ilet sorunu gönder canlı mesaj yollama mesaj oku nasıl mesajlaşılır canlı yayına mesaj gönder yolla müge anlı tatlı sert programına soru sor mesaj ilet konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.
Gelen aramalar:

tatlisert@mügeanli com tr, tatlisert@mügeanli com tr mesaj gönder, mügeanlı@tatlısert com tr, tatlisert@mügeanli com tr mail gönder, müge anlıya mesaj, müge anlı mesaj, tatlisert mugeanli com tr, müge anlıya mesaj at

1 Yorum var Müge Anlı Tatlı Sert Programına Mesaj Gönder

  1. ben Niğde İli Ulukışla İlçesi Kılan Köyünde İkamet etmkde Olan MEKLİ 65 YAŞINDA BİR VATANDAŞIM Yardım seven MÜGE ANLI Olarak Senden Tek Bir Ricam Var Hikayem Uzun FAKAT kISA OLARAK Özetlersem beş Evlat Babasıyım şuanda beraber kaldığım iki kızım la Anne ve Baba Olarak Tek odalı bir evimizde kalmaktayız imkanım dahilinde her ihtiyaçlarını karşılamaktayım tek onlara karşı ezikliğim ev birgün ekibini gönderirsen sana yazmakda olduğuma hak vereceğini ümüt ediyorum Saygı Sevgi ve Selamlarımı Sunar Başarılar Dilerim,

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.