Uzun zamandır ne-nasıl kategorisi altında içerik paylaşmamıştım. Bugün bir arkadaşımın Müge Anlı Tatlı Sert programına mesaj yollama çalışmasını gördükten sonra bu konuda sizlere iletişim bilgileri vermek için bu konuyu yazmak istedim.

Sizde hak verirsiniz ki toplum olarak televizyon izlemeyi çok seviyoruz. Hatta bazı programlar var ki hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. İşte her gün Atv ekranlarında yayınlanan ve sunumunu Müge Anlı‘nın yaptığı Tatlı Sert programı da  bir çok kadın tarafından soluksuz şekilde takip edilen programlar arasına girmeyi başaranlardan sadece bir tanesi.

Özellikle sosyal sorumluluk projelerine yaptığı katkılar ve zora düşen ailelere yaptığı farklı yardımlar ile emsalsiz şekilde çalışan bu programa sizde mesajlarınızı ve yorumlarınızı bizim aracılığımızla gönderebilirsiniz.

İsterseniz program hakkında görüş ve önerilerinizi belirtebilir, programa telefon bağlantısı ile katılarak hem sorunlarınızı çözebilir hem de sorunu olan insanlara yardım edebilirsiniz.

Bunun için ise yapmanız gereken oldukça basit. Dilerseniz sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum yaz kısmından yorumlarınızı ve sorularınızı iletin, dilerseniz programın resmi mail hesabı ve telefon numaraları üzerinden iletişime geçin. Böylece sizde sadece bir kaç dakikanızı ayırarak tanımadığınız insanlara yardım edebilir veyahutta kendi sorunlarınızı kolayca bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başvuru için : 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr
– Eğer canlı yayına katılmak istiyorsanız yayın saatleri içerisinde vermiş olduğumuz canlı yayın numaralarını aramanız gerekmektedir.
– Elinizde olayları çözüme kavuşturacak resim veya videolar var ise whatsapp ihbar hattını kullanmalısınız.
– Yayın saatleri haricinde telefon ile ulaşmak isterseniz Müge Anlı ihbar numaralarını kullanabilirsiniz.

MÜGE ANLI’YA MESAJ YAZMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı müge anlıya nasıl ulaşırım ulaşmak nasıl ulaşabilirim ulaşırız müge anlı tatlı sert mesaj gönder yorum yaz mesaj ilet sorunu gönder canlı mesaj yollama mesaj oku nasıl mesajlaşılır canlı yayına mesaj gönder yolla müge anlı tatlı sert programına soru sor mesaj ilet elbiselerini kıyafetleri telefon numarası annesi babası yeni kocası kim konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

tatlisert@mügeanli com tr, tatlisert@mügeanli com tr mesaj gönder, mügeanlı@tatlısert com tr, müge anlı mesaj gönderme, müge anlıya mesaj, tatlisert@mügeanli com tr mail gönder, muge anlıya mesaj gondermek istiyorum, müge anlı mesaj yaz, müge anlıya mesaj gönder, tatlisert mugeanli com tr