Oğlak burcu kadını veya oğlak burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda oğlak burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi

düşünüyor musunuz? Bu yazımız oğlak burcunun anlaştığı burçlar hakkında sizlere bilgiler sunacak.

Oğlak burcu kadını, kendisi gibi aileye ve iş hayatına önem veren Yengeç burcu erkeği ile çok iyi anlaşabilir. Yengeç, Oğlak burcunun karşıt burcudur. Oğlak kadını, ikili ilişkilerde aradığı sevgi ve sadakati de Yengeç erkeğinde bulabilir. Birbirlerini çok iyi tamamlarlar. Bu nedenlerden dolayı Oğlak kadını ile Yengeç erkeği ideal bir ilişki yaşayabilir.

Oğlak burcu kadını hem özel hayatında hem de iş hayatında sağlam hareket etmek ister. Onun adımları her zaman ciddidir. İdealist bir yapıya sahiptir ve hep kendisine hedefler koyar. Bu hedefler doğrultusunda yılmadan mücadele eder. Kendisi gibi bu özellikleri taşıyan Boğa erkeği ile de çok iyi anlaşır. Çünkü o da hedefleri konusunda sağlam adımlar atar. Aynı şekilde titizlikle ve ciddiyetle çalışan. Eşine karşı sadakatinden asla ödün vermeyen Başak erkeği de Oğlak kadını için ideal bir partnerdir.

Oğlak kadını aradığı sevgi ve sadakati Balık erkeğinde bulabilir. Ayrıca kendi disiplinci yapısı ile Balık erkeğini duygusal bir dağınıklıktan kurtarabilir. Balık burcu ile birbirlerini tamamlarlar. İyi anlaşabilirler. Keza yine su grubundan olan Akrep burcu ile de birbirlerini anladıkları takdirde iyi bir ikili olabilirler.

Yay ve İkizler burçlarının aşırı dağınık yapısı ise Oğlak kadınının düzenli ve hedef odaklı bakış açısıyla uyuşmaz. Kendisi gibi öncü burçlardan biri olan Koç burcunun liderlik vasfı gelişmiştir ve çok hırslıdır. Oğlak kadını da aynı özelliklere sahip olduğu için zaman zaman Koç erkeği ile rekabete girebilir. Bu da aralarında sürtüşme yaşanmasına neden olabilir.

Terazi burcu ise Oğlak kadınını fazla disiplinli bulur. O biraz daha duygusal hareket eder. Uyumlu bir ilişkisi olsun ister. Oğlak kadınının aşırı disiplinli olması ve mantığını ön plana koyması onu rahatsız edebilir. Dolayısıyla pek uyumlu bir çift olamazlar.

Sonuç olarak Oğlak kadını için en ideal burçlar toprak grubundan olan Başak ve Boğa ile su grubundan olan Yengeç, Balık ve Akrep’tir.

Oğlak burcu, karşıt burcu olan Yengeç ile tamamlanır. Su grubu burçlarından biri olan Yengeç duygusal bir kişiliğe sahiptir. Dolayısıyla Oğlak erkeği aradığı yumuşaklığı, sadakati ve şefkati Yengeç kadınında bulur. Oğlak erkeği ile Yengeç kadını ideal bir ilişki yaşayabilir. Her ikisi de sadıktır, sevmeye ve sevilmeye değer verirler. Bunun yanında kendisi gibi toprak grubundan olan Başak ve Boğa burçları ile de iyi anlaşabilir. Onlarla hayat anlayışı birbirine benzer. Beklentileri, merakları, düşünce yapıları çok iyi bir şekilde uyuşur. Oğlak erkeği su grubundan olan Akrep ve Yengeç ile de iyi anlaşır. Zira toprak ve su grupları birbirlerini beslerler.

Oğlak burcu erkeği, Aslan burcu ile de uyumlu bir ilişki kurabilir. Çünkü ikisinin kişiliği birbirine benzer. İkisi de toplumsal yaşamda öne çıkmak isterler. İkisi de hedef odaklı yaşar. Hedefledikleri noktaya azim ve kararlılıkla ulaşırlar.

Oğlak burcu erkeği kendisi gibi idealist olan Yay burcu ile anlaşamaz. Çünkü ikisi farklı idealler peşindedir. Örneğin; Oğlak erkeği ofis, büro gibi kapalı alanlarda bulunarak disiplinli bir şekilde işine odaklanır. Ancak Yay kadını kapalı alanlardan sıkılır, kendisini daha çok açık alanlarda ifade etmek ister. Özgürlüğüne daha düşkündür. Dolayısıyla bu iki burç insanları, farklı yollardan yürümektedir. Bir arada bulunmaları pek mümkün değildir. Oğlak erkeği, hava grubunun değişken burcu İkizler ile de iyi anlaşamaz. Kendisi gibi öncü burçlardan biri olan Koç ile de liderlik çatışmasına girebilir. Çünkü ikisinin de liderlik vasfı gelişmiştir ve ikisi de ilişkiye hakim olmak isteyecektir. Bu noktada bir sürtüşme yaşanabilir. Özellikle iş hayatında çok ciddi bir şekilde rakip olabilirler. Bundan dolayı da anlaşamayabilirler.

Bu yazı oğlak burcunun anlaşabileceği burçlar, oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar, oğlak erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, oğlak burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, oğlak burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

oğlak burcunun anlaştığı burçlar, oğlak erkeği, oğlak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar, oğlak kadınının anlaştığı burçlar, oğlak yay nasıl anlaşır, oglak burcu ve anlastigi burclar, oğlak burcu oğlak burcuyla anlaşırmı, oğlak burcunun en iyi anlaştığı burç, oğlak burcu anlaştığı burçlar, oğlak burcu kadını anlaştığı burçlar