Oniks Taşının Faydaları ve Anlamı

Ülkemizde özellikle Kırşehir yöresinde çıkartılan ve genelde süs eşyası olarak işlenen oniks taşının faydaları ve özelliklerini öğrenmeye ne dersiniz?

Yapısal Özellikleri
Sert bir taş cinsinden olan onixs taşı antik yunan ve roma döneminde oldukça fazla kullanılan ve popüler taşlardan birisiydi. (Oniks) Onixs ismi is Roma mitolojisi ile alakalıdır.

Uyumlu Olduğu Burç : Aslan, Yay, Kova
Rengi : Beyaz, Gri, Yeşil, kahve tonları ile Düzgün bantları siyah
Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : Hindistan, Mısır, Çin, Meksika, Madagaskar, İtalya, Almanya

Oniks Faydaları
Odaklanmayı oldukça güçlendiren bu taş odaklanma sorunu yaşayanlara yardımcı olabilecek değerlere sahiptir. Kadın ve Erkek zıt kutuplarını dengeler ve ilişkiyi oldukça sağlamlaştırır. Kaygıları azaltır ve geleceği daha iyi bir bakış açısı ile izlemeye yardımcı olur.

Nazar konusunda etkili taşlardan bir tanesidir. Nazara iyi gelir. Zamanla duyulan enerji ihtiyaçlarına en yüksek düzeyde cevap verir. Odaklanma sorununa oldukça iyi geldiğinden bir şeye bağımlı iseniz size azaltmanızda yardımcı olabilir. Cesaret ihtiyacınızı oldukça karşılayabilir.

Bu yazı oniks taşının faydaları, oniks taşının temizlenmesi, oniks taşının anlamı fiyatı, renkleri zararları, oniks taşı nerelerde bulunur, oniks taşı nedir nasıl kullanılır, oniks taşı nasıl anlaşılır konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

oniks tasi faydalari, yeşil oniks faydaları, oniks nasıl bulunur, oniks nasıl nedir, oniks taşı nedir ve faydaları, oniks taşı özellikleri VE NEDİR, oniks taşı temizliği, Oniks Taşının

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*