İnsanın başına gelebilecek en meşakkatli kulak rahatsızlıklarından birisi olan orta kulak iltihabına bitkisel tedavi ve şifalı bitkilerle çözüm bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sizler için orta kulak iltihabına iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümleri araştırdık. Eminiz ki tedavi sürecinde işinize yarayacaktır.

– Eğer kulak zarında bir problem yoksa, kulağınıza iki-üç damla demlenmiş kantaron veya sığırkuyruğu yağı damlaün ve küçük pamuk bir tamponla kapatın.

– Sarımsak yağı da etkilidir: bir iğneyle sarımsak dişini delin ve yağını çıkarın.

– Sarımsak ve ekinezya gibi bitkisel antibiyotikler enfeksiyonla savaşmanıza yardımcı olur.

– Bir çay kaşığı badem yağının içine eklenen 10′aı damla lavanta ve çayağacı yağları ile mastoid kemiğine (kulağın gerisindeki kemik) masaj yapın.

Bu yazı orta kulak iltihabına kesin çözüm bitkisel çözümler, orta kulak iltihabına ne iyi gelir, orta kulak iltihabına iyi gelen bitkiler faydalı bitkiler, orta kulak iltihabına bağlı yüz felci işitme kaybı bitkisel tedavisi çözüm nasıl geçer konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

kulak iltihabına ne iyi gelir, orta kulak iltihabı nasıl geçer, orta kulak iltihabına bitkisel çözüm, orta kulak iltihabı bitkisel tedavi, kulak iltihabına bitkisel çözüm, kulak rahatsızlıklarında bitkisel çözüm, orta kulak iltihabına iyi gelen bitkiler, orta kulak iltihabı bitkisel çözüm, orta kulak iltihabına ne iyi gelir, kulak iltihabına bitkisel