Pembe Kuvars Taşının Faydaları ve Özelliği

Bazı taşlar vardır ya hani insanı kendisine aşık eden, işte pembe kuvars taşı da beni kendisine aşık etti. Buyrun pembe kuvarsın özelliklerini ve faydalarını beraber okuyalım.

Pembe Kuvars Taşının Yapısal Özellikleri
Pembe kuvars doğada nadir bulunan bir kuvars cinsidir. Çok eski çağlarda mühür ve sembol yapımında kullanılmıştır. Günümüzde ise oyma biblo, dekoratif süs eşyası ve mücevherat yapımında kullanılır. Rengi Uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir. Aşk taşı olarak ünlenmiştir.

Beden hücrelerini yeniler, bu suretle hem hastalıkları tedavi eder, hemde bedeni dinçleştirir. İç barışı ve uyumu sağlar. Böbrek, akciğer, karaciğer, kalp gibi organların sistemlerini sağlıklı tutar. Yaraları, anjini, astımı ve görme bozukluklarını iyileştirir. Radyasyonun kötü etkilerinden korur. Depresyon halini ortadan kaldırır ya da en az seviyeye indirir. Kişinin kendisinden hoşnut olmasını ve kendine değer vermesini sağlar. Özgüven duygusu verir. hayatı sevmenizi sağlar.

Uyumlu Olduğu Şakra : Karın, kalp, alın, taç
Uyumlu Olduğu Burç : Koç, Boğa, Yengeç, Kova ve Balık
Rengi : Renksiz, beyaz, pembe
Sembolü Olduğu Hususlar : Kainatın sonsuz gücü, Gizli güç

Pembe Kuvars Taşının Faydaları
Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerjiyi toplar, aktive eder ve biriktirir. Düşünce formlarını aktive öden bir özelliği de vardır. Kuvars kristalinin bilinen diğer faydaları;

– Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır.
– Güç ve canlılık kaybına karşı koruma sağlar.
– Cep telefonu, telsiz gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplar.
– Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.
– Tene temas ettirerek kıyafet altında taşındığı taktirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjisinden korur. Pozitif insanlar içindeyseniz taşınızı görünür şekilde takın. Böylece çevrenizdeki insanların pozitif enerjisini toplar.
– Baş ağrısını hafifletici özelliği vardır.
– Sindirim ve kan dolaşımı sistemini sağlıklı tutar, hastalanırsa iyileştirir.
– Göz için sağlıklıdır. kartal görüşü ve gücü verir.

Bu yazı pembe kuvarsın faydaları, pembe kuvarsın etkileri, pembe kuvarsın yararları gerçek olduğu nasıl anlaşılır, pembe kuvars neye iyi gelir fiyatı ne işe yarar, pembe kuvars nereden alınır nerede satılır, pembe kuvars nasıl kullanılır nedir nasıl oluşur konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

Pembe kuvars, pembe kuvarsin faydaları, pembe kuvars nasil anlasilir, kuvars taşı değeri, gerçek pembe kuvars nasıl anlaşılır, pembe kuvars özellikleri, pembe kuvars takmaknelere iyi gelir, pembe kuvars taşının faydaları

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*