Prostat için Bitkisel Çözümler

Hemen hemen her erkeğin başına gelebilecek bir rahatsızlıktır prostat. Birçok nedeni olan prostat hastalığının tedavisinde bitkisel yöntemler ve şifalı bitkiler büyük rol oynar. Prostat nasıl geçer veya ne iyi gelir derseniz ve bitkisel kesin çözüm istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Ahmet Marankinin prostat hastalığı için önerdiği bitkisel çözümler.

– 10 gr hazenbel, 10 gr kereviz yaprağı ya da tohumu ayrı ayrı birer litre su ile 10 dakika kaynatılır. 30 dakika demlendirilerek, sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir. Bu terkiplerin içilmesine Bir ay süre ile devam edilmelidir.

– 250 gr brokoli bir litre su ile 4 dakika kaynatılır. Günde bir kaç bardak içilir.

– 8 litre kaynar suyun içine 500 gr sarı kantaron konularak 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Buzdolabında saklanan karışımdan sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1er bardak içilir.

– At kestanesi, tam açılmamış servi kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı, ayrık kökü ve maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilir.

– Kenevir, kereviz tohumu ile birlikte kaynatıldıktan sonra balla tatlandırılarak macun yapılıp yemeye devam edilir.

– Isırgan otu prostat büyümesinden kaynaklanan idrar zorluğunu rahatlatır.

– Bir su bardağı kaynar suya, 10 gr funda konulur. 10 dakika bekletildikten sonra günde 2-3 bardak içilir.

– Maydanoz kaynatılarak suyundan günde 3 su bardağı içilir.

– Prostat iltihabı için her gece 1 litre suda 1-2 soğan sabaha kadar bekletilerek, sabahları aç karna içilir.

Bu yazı prostat nasıl geçer, prostata ne iyi gelir, bitkisel prostat tedavisi, prostat için şifalı bitkiler iyi gelen bitkiler bitki çayları nelerdir, prostat için bitkisel çözümler doğal kesin çözüm nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

prostat bitkisel tedavi, prostat iltihabına iyi gelen bitkiler, prostat bitkisel tedavi ahmet maranki, prostata bitkisel çözüm, bitkisel prostat tedavisi, prostat ilaçları, prostata ne iyi gelir maranki, prostat için bitkisel ilaçlar, ahmet maranki prostat tedavisi, bitkisel prostat ilaçları

6 Comments on Prostat için Bitkisel Çözümler

  1. ev doktorum kan muayenesi neticesinde böbreklerimi kontrol icin urologa gönderdi böbreklerimin iyi oldugunu fakat prostat büyümesi oldugu söylendi ve biopsi yapilmasini önerdi bende biopspden cekiniyorum.bu tavsiye edilen bitkilerden kullanacagim inschallah
    böyle problemleri olan kardeslerim tecrübelerinizi paylasin lütfen slm ve dua ile

  2. prostat konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. prostat için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. prostata iyi gelen bitkiler ve bitkisel çözümler hakkında güzel bir yazı olmuş. prostata kesin çözüm olur inşallah

  4. prostat olmaktan çok korkuyorum bunun için ayakta işeyemıyorum eğer prostat olursam bu bitkisel prostat kürünü mutlaka denerim sağolun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.