Quenn Elizabeth Salyangoz Kremi Hakkında

Sizlere bu yazımda yaklaşık bir senedir BİM Mağazalarında satılan Quenn Elizabeth Salyangoz Kremi‘nden bahsetmek istiyorum. Normal satış fiyatı 79 TL olan bu ürünü BİM mağazası neredeyse bütün şubelerinde 9 TL’den satıyor ve bunu neredeyse bir senedir yapıyor.

Ürünün kendi websitesinde çok fazla detay ve bilgi yok. İşin doğrusu sırf bu sebepten dolayı bu ürünü uzun süre tanıtmadım. Ama bu ürün kullananlar gibi beni de çok yanılttı. Fiyatına sakın aldanıp kalitesiz bir ürün sanmayın. Ben bu sebepten uzunca süre hem kullanmadım hem de tanıtmadım ama artık bende salyangoz kremi için birşeyler yazma gereksinimi duyuyorum. Bu ürünü kullanan kişilere ait birçok kullanıcı yorumunuda okudum. Onlarda benim gibi gayet memnun. Özellikle sivilceler ve lekeler için müthiş fayda sağlıyor. Quenn Elizabeth salyangoz kreminin detayları ve faydaları yazımızın içinde.

Ürün Özellikleri
Kırışıklık Görünümünü Azaltma: Göz çevresindeki çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltmaya,

Aydınlatıcı Etki: Göz altındaki mor halkaların görünümünü hafifletmeye,

Matlık Giderme: Mat ve solgun göz çevresini nemlendirerek ışıldayan bir görünüme kavuşturmaya,

Ton Dengeleme: Göz çevresindeki ton ve renk farklılıklarını dengelemeye,

Yoğun Nemlendirme: Göz çevresindeki kuru cildi yoğun şekilde nemlendirmeye,

Hassas Arındırma: Göz çevresindeki cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye,

Yatıştırıcı Dinlendirme: Göz çevresinde oluşan şişlikleri azaltmaya,

Özel Bakım: Göz çevresine bakım yapmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde, tamamen emilene kadar masaj şeklinde uygulayınız.Gündüz ve gece kullanılır.

Uyarılar: Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz Serin ve kuru yerde saklayınız.

İçindekiler: D.water, Paraffinum Liquidum, Cetyl Stearyl Alcohol, Cetereath 25, Octyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Allantoin, Glycerin Pharma, Cetac Cetriminum Chlorid, Glyceril Mono Stearate, Perfume, Dimeticon, Fenonip, Vitamin E, D-pantene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Citric Acid, Edta.

Bu yazı queen elizabeth salyangoz kremi, queen elizabeth salyangoz kremi faydaları yararları zararları fiyatı, queen elizabeth salyangoz kremi kullananlar kullanıcı yorumları nasıl kullanılır ne kadar faydası hakkında bilgi konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

queen elizabeth salyangoz kremi, queen elizabeth salyangoz kremi kullananlar, queen elizabeth salyangoz kremi zararları, salyangoz kremi, salyangoz kremi kullananların yorumları, salyangoz kreminin zararları, queen elizabeth krem, queen elizabeth krem kullananlar, bim salyangoz kremi kullananlar, queen elizabeth salyangoz kremi fiyatı

6 Comments on Quenn Elizabeth Salyangoz Kremi Hakkında

  1. Hamileyim kullanabilirmiyim. Bugun aldim ama zarar verir mi bilmiyorum. Acil cevap …

  2. Gayet güzel bi krem 2. kutuyu kullanıyorum etkisini gösterdi ama yüzüm tamamen duzelirmi zaman gosterceksimdilik memnunum.

  3. Ben salyongoz kremini sivilcelerim için kullandım yüzümdeki sivilce izlerinden ve siyah noktalardan kurtuldum böyle sorunları olan arkadaşlara denemelerini tavsiye ediyorum.

  4. queen elizabeth salyangoz kremini yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Yüzümde değişimler başladı. Ben yalnızca gündüz kullanıyordum. Bir yorum güzeldi. Gece cild kendini yenilediği için gece de kullanmaya karar verdim. Bütün bay-bayanlara özellikle (30 yaş üstü) tavsiye ediyorum. Bu ürünü kullandıktan sonra tavsiye edenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.