Rahim Polipleri için Bitkisel Kür

rahim-polipleri-icin-bitkisel-kur

Bu yazımızda rahim polipleri için uygulanan en etkili doğal ve bitkisel çözüm yöntemini anlatmak istiyoruz.

Bu basit kürü herkes evinde kolayca deneyebilir ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Artık rahim polipleri sıkıntı olmaktan çıkacak ve ameliyata gerek kalmadan bu sorunu aşacaksınız.

Rahim Poliplerine Bitkisel Çözüm: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Bir orta boy sarı kabuklu soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine tatlandırmak amacıyla başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyunu için.

Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır. Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adet dönemini görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürünü uygulanmalıdır. Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği, vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

RAHİM POLİPLERİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı rahip poliplerine ne iyi gelir bitkisel doğal kesin çözümler evde çare son tedavisi için soğan kürü polip ameliyatı ilaç tedavisi nedir kanser midir kanser yapar mı ne zaman alınmalı tekrarlar mı neden tekrarlar alınmazsa ne olur nasıl alınır tedavi edilir anlaşılır teşhis edilir olur geçer polipleri ne yok eder yok eden bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

rahimde polip bitkisel tedavi, rahimde polip nedir, polip bitkisel tedavi, polip için soğan kürü, rahimde polip belirtileri, rahim polipleri, rahim poliplerine bitkisel çözüm, polip tedavisi bitkisel, polip için şifalı bitki, rahim polip bitkisel tedavi

8 Comments on Rahim Polipleri için Bitkisel Kür

  1. RAHİM poliplerinden soğan suyuyla kurtulan varmı arkadaşlar?Çok ağrı yapıyor bende kıvranıyorum

  2. ANNEMİN RAHİM AGRISI ŞİKAYETİYLE DOKTORA GİTTİ ET PARCASI VARMIS RAHMİNDE PATOLOJİ İCİN PARCA ALINDI FAKAT AGRILAR DEVAM EDİYOR BUNUN NEDENİ NEDİR

  3. ne olur bana yardım edin geçen doktora gittim ve rahimde polip oldugunu 2 cm oldugunu ve alınması gerektigini söyledi ben korkuyorum aldırmazsam ne olur adetlerim düzenli fazla bir şikayetim yok sogan kürüne bugün başladım adet dönemin geçtikten 3 gün sonra alınması gerekir dedi doktor önümde 1 ay var ne yapmalıyım sogan kürü geçirirmi ne olur bana cevap yazın.

    Cevap: geçirebilir ama kesin çözüm asla değildir. geçmezse mutlaka aldırmalısınız

  4. rahim polipleri konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. rahim polipleri için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  5. rahim poliplerinin tedavisinde şifalı bitkiler ve bitkisel yöntemler oldukça fazla şekilde kullanılan bir yöntem sizde rahip polibi sorunu yaşıyorsanız mutlaka bitkisel tedaviyi deneyin

  6. rahim poliplerinin hayati tehlikeye neden oldugu dogrumu. bendede rahim polipi var bu rahim poliplerinden nasıl kurtulurum

  7. hocam bende rahim polipi vardı.mayıs ayında kürtajla aldırdım.fakat bugün doktorum poliplerimin tekrar büyümeye başladığını ve kürtaj ölmam gerektiğini söyledi.ben tekrar ameliyat ölmak istemiyom ne yapmam gerekiyor.lütfen yardımcı olurmusunuz.saygılarımla

Leave a Reply

Your email address will not be published.