Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Çözüm

Safra taşı ve safra çamuru, bir çok kişide görülen bir sıkıntı olup tıbbi tedavi yöntemleri ile iyileştirdiği gibi safra suyunu artırarak safra taşını düşürmek için bitkisel kür yolları kullanmak ta pekala mümkündür. Şimdi sizlere safraya bitkisel çözümler önerileri

sunacağız. Ancak bu bitkisel şifa tavsiyeleri asla safra hastalıklarının doktor tarafından muayenesi ve tedavisinin yerine geçmezler.

Safra taşı yaygın olup 18-65 yaş arasında kadın ve erkeklerde görülür.safra çamuru ise kalsiyum bilirubinat partikülleri ve kolesterol kristalleri içeren jel formundaki safra demektir.Genelde normal şartlarda oluşurlar kendiliğinden geçme imkanlarının olmasının yanısıra kolestrol taşı formasyonunu oluştururlar.

Safra çamuru ve safradaki taşlar için şifalı bitkiler bitkisel çözümler

1- Maydanoz,kereviz yaprağı,okaliptus yaprağı,enginar,papatya,altun ot,bodur mahmut otu,kayın ağacı,ısırgan yaprağı,ıhlamur ve karahindiba. Otların bir kısmı veya ayrı ayrı kaynatılıp aç ve tok karnına bol miktarda sıcak olarak suyu içilir.

2- Zeytinyağı ve limon yarı yarıya karıştırılıp 3 öğün aç karnına 1 fincan içilir.

3- 250gr. demirhindi , 1lt. suda kaynatılarak ezilir.Suyu alınarak aç karnına 3 öğün 1 çay bardağı içilir.

Bu yazı safra taşına ne iyi gelir, safra kesesi taşına bitkisel çözüm, safra taşına iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler nelerdir, safra taşı nasıl düşürülür ne yenir ne içilir, safra taşının bitkisel tedavisi, safra taşı için bitkisel çözüm, safra taşı tedavisi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

safra kesesi taşı nasıl düşürülür, safra kesesi taşı nasıl düşer, safra kesesi taşina iyi gelen bitkiler, safra kesesi tasina ne iyi gelir, safra kesesindeki taş nasıl düşer, safra taşı nasıl düşürülür, safra kesesi taslari nasil düsürülür, safra taşı nasıl düşer

2 Comments on Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Çözüm

  1. safra kesesi konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. safra kesesi için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. safra kesesi taşına ne iyi gelir kesin çözüm nedir gibi sorularım var. şifalı bitkilerle ve bitkisel yollarla safra kesesindeki taşlara çözüm bulmayı deniyorum. faydası olur umarım safra kesesi taşına kesin çözüm sağlamış olurum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.