Sarı Kantaron Çayı ve Faydaları

Depresyon tedavisinde kullanılan ilaçların bir çoğunda şifalı bitkilerden elde edilen ve teskin edici, yatıştırıcı, huzur verici, mutluluk sağlayıvı bir takım bitkisel kimyasallardan faydalanılmaktadır. Ancak bu şifalı maddeler aynı zamanda tabiatta bulunan bir takım şifalı bitkiler kullanılarak doğal yollardan da faydalanılabilmektedir.

Sarı Kantaron otu doğru kullanıldığında ortaya çıkardığı bitkisel etkisi ve faydası ile Depresyona iyi gelen etki yapmaktadır. Sn Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu ve Ömer Coşkun gibi bitkisel tıp uzmanları depresyona kesin çözüm olarak sarı kantaron otu kürünü tavsiye ediyorlar. Şimdi sarı kantaron bitkisinin faydaları hakkında bilgiler verelim ve depresyon tedavisi bitki kürü ile nasıl oluyor öğrenelim:

Ciddi depresyonu mutlaka bir psikiyatristin tedavi etmesi gerekir. Hafif depresyonda doğal ve bitkisel maddeler tedaviye yardımcı olabilir.

Hafif depresyon yaşam tarzımızı dengelemek ve pozitif enerji veren teknikleri uygulamakla kontrol altına alınabilir.

Sarı Kantaron: İçeriğindeki aktif bileşiklerden biri olan hipersinin anskiyetenin, depresyon ve değersizlik hissi gibi durumların tedavisinde çok önemli ilerlemeler sağlamaktadır.

Ciddi derecedeki depresyon hastalarının en büyük sıkıntısı olan uyku düzensizliklerini tedavi eden özellikleri vardır.

Günümüzün en tehlikeli hastalıklarından olan depresyon tedavisinde sizi rahatlatacak ve faydasını göreceğiniz sarı kantaron çayını öneren Ahmet Maranki formülle ilgili vermiş olduğu bilgileri sizlerle paylaşıyorum

Depresyon tedavisi için sarı kantaron çayı Ciddi depresyon ve psikolojik problemler yaşıyorsanız muhakkak bir psikiyatristin tedavi etmesi gerekir. Hafif depresyonda doğal ve bitkisel kürler tedavinize yararı olabilir. Ahmet Maranki depresyon tedavisinde Sarı Kantaron bitkisini tavsiye ediyor. Hafif depresyon yaşam tarzımızı dengelemek ve pozitif enerji veren teknikleri uygulamakla kontrol altına alınabilir.

Sarı Kantaron Faydaları: İçeriğindeki aktif bileşiklerden biri olan hipersinin anskiyetenin, depresyon ve değersizlik hissi gibi durumların tedavisinde çok önemli ilerlemeler sağlamaktadır. Ciddi derecedeki depresyon hastalarının en büyük sıkıntısı olan uyku düzensizliklerini tedavi eden özellikleri vardır.

Sarı Kantaron Çayı Kullanımı: 1 bardak kaynar suya 1-2 çay kaşığı kurutulmuş sarı kantaron koyup 10 dakika demlenmesini bekleyin ve sonra için. 4 ile 6 hafta boyunca günde 1 veya 2 bardak bu çaydan içilirse son derece etkili olur. Not:Eğer hamile iseniz sarı kantaron kullanmayın ve kullanırken şiddetli güneş ışınına maruz kalmayın. çünkü bu bitki cildi güneşe karşı hassaslaştırmaktadır.

Bu yazı kantaron çayı neye iyi gelir, kantaron çayı faydaları, kantaron çayı nasıl demlenir, kantaron çayının faydaları, kantaron çayının zararları, sarı kantaron çayı nasıl yapılır, depresyon için bitkisel çözüm, depresyon çayı, strese iyi gelen bitkiler, strese ne iyi gelir  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sarı kantaron çayı, kantaron çayı, sarı kantaron çayının faydaları, sarı kantoron neye iyi gelir, kantaron çayının faydaları, kantaron ay, sarı kantaron çayı faydaları, kantaron çayı faydaları

3 Comments on Sarı Kantaron Çayı ve Faydaları

  1. uykusuzluk ceken arkadaslara bi oneri vermek istiyorum.ben bunu doktor omer celakildan duymustum.uykusuzluk sorunu olanlar icin yatmadan once muz yeyin.faydasi var.icindeki maddeden dolayi uyku hormonunu calistiriyor.selamlar

  2. sarı kantaron çayının faydaları konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. sarı kantaron çayı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. sarı kantaron çayını sürekli olarak kullanıyorum. faydaları gerçekten çok iyi. herkese sarı kantaron çayını gönül ferahlığı ile tavsiye edebilirim. sarı kantaron çayı kullananları soran olursa ben varım

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.