Sezeryan Doğum Videosu

Sezeryan doğum videosunu izlemeden önce dilerseniz kısaca sezeryan hakkında bilgi verelim.

Annenin çeşitli hastalıkları, fetal sıkıntı, bebeğin bir an önce doğurtulmasını gerektiren riskli gebelikler, psikolojik nedenler sezaryen sebepleri arasında sayılabilir.

Annenin ıkınmasının sakıncalı olduğu hastalıklar, pelvik bölgede doğumu engelleyebilecek myom ya da yumurtalık kisti gibi kitleler, annenin geçirilmiş rahim operasyonları ya da daha önceki doğumunu sezaryenle yapması, annede genital uçuk olması durumunda sezaryen gerekebilir.

Konu videosu Google Adsense Reklamcılık Politikalarını ihlal ettiği için 04.06.2012 tarihinde sitemizden tamamen pasif edilmiş olup içeriklerdeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı sezeryan doğum izle canlı, sezeryan doğum videoları, sezeryan doğum videosu izle, sezeryan doğum nasıl yapılır izle, sezeryan ameliyatı canlı izle, sezeryan ameliyatı video konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sezeryan doğum izle, sezaryen doum izle, sezeryan doğum izle facebook, sezeryan doğum izle canlı, saglikvegebelik com, sezeryan doğum videosu, sezeryan doum izle, canlı sezeryan doğum izle

1 Yorum var Sezeryan Doğum Videosu

  1. sezeryan doğum videosu eklemek çok akıllıca olmuş. doğum şekillerini izleyerek nasıl doğum yapabiliceğimize karar veriyoruz

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.