Sigarayı Bırakmak için Bitkisel Çözüm

Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakmak isteyipte sigarayı bırakamayanlar için karabaş otunu ve karabaş otu kürünü tavsiye ediyor.

Karabaş otu sayesinde sigaraya bitkisel çözüm ve alternatif tedavi sağlamış oluyorsunuz. Sigara nasıl bırakılır ya da sigarayı bırakmak için şifalı bitkiler nedir sorusunu kendisine sorup duran her arkadaşa yardımcı olacak bir konu.

Kaynamakta olan bir su bardağı suya bir tatlı kaşığı dolusu ufalanmış karabaş bitkisinden ilave edilir ve dört dakika hafif ateşte kaynatılır.

Karışım daha sonra ılımaya bırakılır. Ilıdıktan sonra süzülür. Her sigara içme ihtiyacında bir kere gargara yapılır (ağız çalkalanır). Yutulursa da bir mahsuru yoktur. Sigara içme isteği hemen yok olur.

Bu şekilde hazırlanmış olan karabaş çayı, 24 saat boyunca bozulmadan durabilir. Her 24 saatte taze hazırlanması gerekir.

Eğer dışarda iseniz, ve sigara içme ihtiyacı duyduğunuzda karabaş bitkisinin sapından bir adet kibrit çöpü boyunda ağıza alınır ve çiğnenir. Çiğnenmeye başlar başlamaz sigara içme isteği ortadan kalkar. Çiğnenmiş saplarının yutulmasında bir sakınca yoktur.

Bu yazı sigarayı bırakmak için yapılması gerekenler, sigarayı bırakmak istiyorum, sigara nasıl bırakılır, sigara bırakmak için bitkiler, sigara bırakmak için ilaçlar ne yapmalı yolları, sigaradan kurtulmak için dua, sigaraya bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm, sigara bırakmak için bitkisel çözüm, sigara bırakmak için dua, sigara bırakma bitkisel ilaçlar, sigaradan kurtulmak için bitkisel çözüm, SİGARA BIRAKMAK İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ, sigarayı nasıl bırakılır bitkisel tedavi, sigara dogal bitkilerle bırakma, sigara bırakma yolları bitkisel, sigarayi birakmak icin bitkiler

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.