Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakmak isteyipte sigarayı bırakamayanlar için karabaş otunu ve karabaş otu kürünü tavsiye ediyor.

Karabaş otu sayesinde sigaraya bitkisel çözüm ve alternatif tedavi sağlamış oluyorsunuz. Sigara nasıl bırakılır ya da sigarayı bırakmak için şifalı bitkiler nedir sorusunu kendisine sorup duran her arkadaşa yardımcı olacak bir konu.

Kaynamakta olan bir su bardağı suya bir tatlı kaşığı dolusu ufalanmış karabaş bitkisinden ilave edilir ve dört dakika hafif ateşte kaynatılır.

Karışım daha sonra ılımaya bırakılır. Ilık hale geldikten sonra süzülür. Her sigara içme ihtiyacında bir kere gargara yapılır (ağız çalkalanır). Yutulursa da bir mahsuru yoktur. Sigara içme isteği hemen yok olur.

Bu şekilde hazırlanmış olan karabaş çayı, 24 saat boyunca bozulmadan durabilir. Her 24 saatte taze hazırlanması gerekir.

Eğer dışarıda iseniz, ve sigara içme ihtiyacı duyduğunuzda karabaş bitkisinin sapından bir adet kibrit çöpü boyunda ağza alınır ve çiğnenir. Çiğnenmeye başlar başlamaz sigara içme isteği ortadan kalkar. Çiğnenmiş saplarının yenmesinde bir sakınca yoktur.

SİGARA BIRAKMA KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı sigarayı bırakmaya yardımcı çalışıyorum karar verdim çalışmak otlar bitki çayları gıdalar yöntemler şeyler sigara bırakmaya yardımcı  yiyecekler besinler bitkisel ilaç sigarayı bıraktıran ot aşı ilaç film video macun adam hap iğne doktor sigara bırakma yolları hattı hapı ilacı ilaçları evreleri kürü yöntemi sigara bırakmayı kolaylaştıran konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm, sigara bırakmak için bitkisel çözüm, sigara bırakmak için dua, sigara bırakma bitkisel ilaçlar, sigaradan kurtulmak için bitkisel çözüm, SİGARA BIRAKMAK İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ, sigarayı nasıl bırakılır bitkisel tedavi, sigara dogal bitkilerle bırakma, sigara bırakma yolları bitkisel, sigarayi birakmak icin bitkiler