Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama

sogan-suyu

Zayıflamak isteyenler için yeni bir önerimiz var hem de tamamen bitkisel ve oldukça sağlıklı.

Soğan, çok besleyicidir, doğal bir antibiyotiktir. Ayrıca, soğan suyu iyi bir idrar söktürücüdür. Soğan suyunun zayıflamaya yardımcı olduğu ise pek bilinen bir şey değil.

Soğan evlerimizde yemeklerimizde kullandığımız sebze olmanın dışında, içeriğinde bulunan B, A ve C vitamini, iyot, silis, fosfor, kükürt gibi maddeler, antibiyotik görevi yapan içerikler ve hazmı kolaylaştıran fermentlere sahip olan şifalı bir sebzedir.

Soğan kürü, miyom, polikistik over, iyi huylu prostat büyümesi, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıklarda tedavi amacıyla kullanılan bitkisel bir kür türüdür.

Soğan Suyu Kürü: Zayıflamayı sağlayan, soğanın idrar söktürücü olması. Zayıflamak isteyenler için soğan suyu daha doğrusu soğan çorbası ile zayıflama tarifi ise şu şekilde.

Malzemeler: 6 adet soğan, yarımşar kilodan iki çeşit sebze, yağsız et suyu, limon, baharat.

Hazırlanışı: Bütün malzemeleri çorba şeklinde pişirin. Soğan çorbası yapılırken kesinlikle yağ kullanmayın. Soğan suyu çorbasını şu şekilde tüketin.

1.-2.-3 gün sabah: 50 gram beyaz peynir, çay .
1. gün öğle-akşam: Sınırsız meyve + soğan çorbası çorbası.
2. gün öğle-akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.
3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz, üzüm hariç) +soğan suyu çorbası.

Soğan suyu ile hazırlanmış olan kür, sağlık sorunlarına fayda sağlaması açısından en az altı ayda bir defa 15 gün süreyle uygulanmalıdır. Bu süreyi aşmamaya dikkat edilmelidir.

SOĞAN SUYU KÜRÜ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı soğan suyu kürünün zararları faydaları yapılışı işe yaradığını nasıl anlarız faydasını görenler ile zayıflama saç uzatma hamile kalanlar sivilcelerinizden kurtulun miyomdan kurtulanlar zayıflayanların yorumları nasıl sıkılır kaynatılır yapılır içilmeli zayıflatır kilo verdirir zayıflatıyor neye yarar ne zaman yapılır nelere faydalı ne kadar kullanılır ne zaman içilmeli başlanmalı düşüğe neden olur mu kullananlar kullanıcı yorumları hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sogan suyu zayiflatirmi, soğan kürü zayıflatırmı, soğan suyu zayıflatırmı yorumları, soğan suyu, soğan suyu ile zayıflayanların yorumları, soğan suyu zayıflatırmı yorumlar, kuru soğan suyu zayıflatırmı, soğan suyu kürü zayıflatırmı, kuru soğan zayıflatırmı, soğan suyunun zararları

10 Comments on Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama

 1. regl dönemlerinde de soğan suyu içebilirmiyiz lütfen cevap verin

  Cevap: evet içebilirsiniz

 2. bende kio sorunu yaşıyorum çok ilaç kullandım zayıfladın sonra geri aldım soğan suyunu bende kullanmak istiyorum yarın başlıcam

 3. soğan suyu kürü konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. soğan suyu kürü için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

 4. Bende soğan suyunu 29 gün içtim benim guvatırımı çürütmüş, az kalsın öbür dünyayı boyluyordum . Ben kimseye tavsiye etmem…

 5. soğan suyu kürü ile zayıflamayı deneyerek başarısız olan ender insanlardan biride benim sanırım 🙂

 6. bende miyom var. 5.5 büyüklüğünde. zaman zaman ağrı yapıyor. soğan suyunun iyi geldiğini söylediler.yaklaşık 5
  aydan beri soğan kürü yapıyorum.inşallah bu kür iyi sonuç verir. merak ediyorum acaba daha ne kadar bu küre devam etmeliyim.

  Cevap: eger kür etki etmiyorsa hemen bırakmalısınız. eger faydası oluyorsa ıstedıgınız kadar devam edebilirsiniz

 7. soğan suyu zayıflatırmı diye hala merak eden arkadaşlar varsa bence düşünmeden soğan suyunu kullansılar gerçekten soğan suyu zayıflatıyor

 8. herkese selam,,hepinizin yorumnu okudum,ama şunu anladımki herkes yanlış uygulama yapmış,,benim arkadaşım 140 kg dan,92 kg a ,düştü bnde kullanıyorum,faydasını gördüm. nasıl olcanı anlatim,,,bu işin sırrı öncelikle devamlılıkta,15 gün tüketip 7 gü dinlenmek gerek,,kesinlikle bir gün dahi olsa aksatmayın,bu işin % 80 bu ,,ikinci püf noktası sabahları aç karnına olması gerek,sonrasında rejim falan yok sadece ekmek olmasın,,inannın bana 2 turdaki 15 günlük kullanımda faydasını çooooooook iyibir şekilde görceksiniz.aynı zamanda bu mucize kadınlara daha yararlı ,,emin olun bu şekilde yaparsanız çok işe yarıycak

 9. ya arkadaşlar ben de 2 gündür kullanıyorum umarım işe yarar faydasını gören varmı lütfen yazsın ben çok istiyorum zayıflamak benim göbek sorunum var ne yapmalıyım devam mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published.