Sperm Sayısını Arttırma Yolları

sperm-sayisini-arttiran-ilaclar

Kısırlık olgusunun belkide en önemli faktörlerinden birisi yeterli sayıda sperm sayısına sahip olunmamasıdır. Sizlere vereceğim bitkisel yöntemler ile tamamen sağlıklı şekilde sperm sayısını ve kalitesini çoğaltabilir ve daha kolay baba olabilirsiniz.

Ayrıca sperm sayısını arttıran yiyecekleri, bitkileri ve sebzelerin en etkili olanlarını sizler için seçtik.

Sperm Sayısını Arttıran Kür: Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen tarife göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılık hale geldikten sonra 2 eşit parçaya ayrılır. Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir.

Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir. Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

Sperm Sayısını Arttıran Yiyecekler: Sperm sayısı ve kalitesini arttırmak için iyi gelen yiyecekler, bitkiler ve sebzeler şu şekilde sıralanabilir.

Muz’da A, B1 ve C vitamini bulunur ki üçü de sperm gücü, sağlığı ve üretkenliğine olumlu etki eder. Ayrıca muz, sperm sayısını ciddi derecede artıran Bromelain enzimi de içerir.

Çoğu yapraklı yeşil sebze gibi ıspanak zengin bir folik asit kaynağı. Folik asit alınmaması durumunda spermlerini giderek güçsüzleşir ve azalır.

Siyah ya da bitter çikolata amino asit L-Arginine HCL bakımından zengindir. Ayrıca bitter çikolata orgazm yoğunluğunu da artırır.

Mantarın her çeşidi D vitamini bakımından zengindir ki bu vitamin seks hayatınızı her yönden iyileştirebilir. Ana faydası kan dolaşımına faydalıdır ki bu ereksiyon problemlerinin çözülmesine yardımcı olur.

Kırmızı et yoğun miktarda L-carnitine denilen bir besleyici madde barındırır. Bu maddenin sperm sayısını ve hareketliliğini ciddi derece artırdığı kanıtlanmıştır.

SPERM SAYISI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı sperm sayısının azlığı çok fazla olması normal değerleri düşme nedenleri sıfır çıkması sıfır olması kaç olmak gerekir arttığı nasıl anlaşılır artması için ne yapmalı azalması neden azalır ne kadar zamanda artar ne kadardır nerede ölçülür neden sıfır olur çıkar ne kadar olmalıdır nerede yapılır nasıl artar yükselir ölçülür çoğaltılır olmalı sperm sayısını arttırmanın yolları arttıran arttıran kür ilaç gıdalar şeyler bitkiler meyveler ve sebzeler sperm sayısını artırmak için vitamin ne yapmalı ne yemeli incir kürü hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

sperm arttırma, sperm artırma yolları, sperm sayısını arttırmanın yolları, sperm sayısını artırmanın yolları, sperm arttırma yöntemleri, sperm sayısını arttırmak için, sperm sayısı nasıl artar, sperm sayısını arttırma yolları, sperm sayısını artırma yolları, sperm nasıl arttırılır

5 Comments on Sperm Sayısını Arttırma Yolları

  1. SPERM SAYI HIZ HAREKET MORFOLOJİ KESİN ÇÖZÜM BİZDE KADINDA VE ERKEKTE KISIRLIK ÇÖZÜMÜ BİZDE TECRÜBEMİZ VAR

  2. sperm sayısı konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. sperm sayısı için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  3. ERKEKTE SPERM BİTKİSEL KÜR İLE hem hipofiz bezesini uyarmakta hem testisleri uyarmakta hem de iltihaplı varikosel kanalları ve prostatı temizleyerek 2 aylık veya 3 aylık kullanılan bitkisel kokteyllerle sperm sayısı ve hareketlilik oranı normal seviyeye ulaşmaktadır. Bu olumlu gelişme yaptırılacak spermogramda da görülecektir. Sonuca ulaşılıncaya kadar bitkiler diyetler ve tecrübe ile sonuca ulaşırız bitkilerin hiçbir yan etkisi yoktur tecrübe ile sabittir

  4. sperm sayısı nasıl artar sperm sayısını nasıl arttırabilirim diyen arkadaşlar ben bu bitkisel tavsiyeleri kullandım şifalı bitkiler gözle görülür şekilde fayda sağlıyor

  5. sperm sayısının çokluğu kadının hamile kalması için bir etkenmıdır yoksa erkeğin işini kolaylaştıran bir etkenmıdır

Leave a Reply

Your email address will not be published.