Suna Dumankaya Elleri Yumuşatan Bitkisel Kür

Artık sizde bitkisel yöntemler ile yumuşacık ellere sahip olabilirsiniz. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya ellerinizi yumuşacık yapacak bitkisel kürün tarifini verdi.

Malzemeler: 2 adet limon, 50 gram gliserin, 30 gram badem yağı, 30 gram kokulu kolonya ve 2 yemek kaşığı pudra.

Hazırlanışı: 2 adet limonun suyunu sıkarak içine diğer malzemelerin tamamını koyarak iyice karıştırın.

Hazırladığınız bu karışımı bir cam şişede saklayın. Bu karışımdan ellerinize sürdükten sonra poşet geçirerek 15 dakika bekletin. Uygulamayı haftada 3 defa tekrarlayın.

Şimdi ise size başka bir Suna Dumankaya mucizesi anlatmak istiyorum.

Malzemeler: 1 adet yumurta sarısı, 2 tatlı kaşığı bal, Yarım tatlı kaşığı yulaf unu

Hazırlanışı: Elleri yumuşatmak için kullanılan maskeyi evde çok rahat bir şekilde hazırlamanız mümkündür. Tüm bu saymış olduğumuz malzemeleri birbirine güzelce karıştırmaya başlayın. Ellerinize hazırlamış olduğunuz malzemeyi güzelce sürün.

Sabah kalktığınız zaman ise ılık su ile ellerinizi güzelce sürmeniz gerekiyor. Bu malzemeyi düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.  Bu karışım aynı zamanda derinin incelmesini de engelleyerek ellerinizin daha güzel görünmesine en iyi şekilde yardımcı olur.

SUNA DUMANKAYA TARAFINDAN ÖNERİLEN CİLT BAKIMI ÖNERİLERİ KONUSUNDA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı Suna Dumankaya elleri yumuşatan maske krem bitkisel kür tarifi yumuşacık eller için bitkisel doğal öneriler yöntemler el nasıl yumuşak olur yumuşar yumuşatılır yumuşatmak için yumuşatmanın yolları tarifler bitkisel kürler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

elleri yumuşatmak için, ellerin yumuşak ve beyaz olması için, ellerin yumuşak olması için, suna dumankaya yumuşak eller, beyaz ve yumuşak eller için, ellerin beyaz olması için, suna dumankaya elleri yumuşatmak, ellerin beyaz olması için ne yapmalı, elleri yumuşatmak için ne yapmalı, eli ne yumusatan dogal bitkiler

3 Comments on Suna Dumankaya Elleri Yumuşatan Bitkisel Kür

  1. elleri yumuşatmak konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. elleri yumuşatmak için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. elleri yumuşatmak için doğal bitkisel çözümler ve kürler içinde en güzeli bence suna dumankayanın önermiş olduğu

  3. soğuk havalarda ellerimin çatlamasından çok mutsuzdum bu bitkisel kür sayesinde ellerim yumuşacık oldu tşk ederim

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.