Suna Dumankaya Kepekli Saçlar için Bitkisel Kür

Hem erkekler hem de bayanlar çok çekti saç kepekleri yüzünden. Artık korkmanıza ya da endişe etmenize gerek yok sizlere vereceğimiz bitkisel tavsiyeler ile kepeğe kesin çözüm sağlayacaksınız.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya kepekli saçlarınız için hazırladığı bitkisel kürün tarifini verdi.

Kepekli saçlarınız için; 1 yemek kaşığı çörekotu yağı, 2 yemek kaşığı saf zeytin yağı, 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı deniz tuzunu karıştırdıktan sonra saç diplerinize yedirerek sürün.

Saçlarınızı streç filmle sararak 2 saat beklettin ve ardından yıkayın. Bu kürü 8 hafta boyunca, haftada bir kere olmak üzere uygulayın.

Bu yazı Suna Dumankaya bitkisel kepek kürü, kepek için şifalı bitkiler, kepeğe iyi gelen bitkiler bitki çayları şampuanlar saç kremleri yağlar nelerdir, kepekleri yok eden bitkisel kür, kepek için doğal yöntemler, kepek için şifalı bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

suna dumankaya kepek, suna dumankaya kepekli saçlar, kepeğe iyi gelen yağlar, kepeği yok etme, kepeğe iyi gelen bitkiler, suna dumankaya kepek tedavisi, kepekli saçlara ne iyi gelir, suna dumankaya kepekli saç

3 Comments on Suna Dumankaya Kepekli Saçlar için Bitkisel Kür

  1. kepekli saçlar konusu hakkında yazdığınız bu güzel yazıyı okudum. kepekli saçlar için önerilen en güzel bitkisel çözüm ve bu rahatsızlığa iyi gelecek şifalı bitkileri sayenizde öğrendim. konunun nedenlerini sebeplerini bitkisel tedavisini konuya ne iyi gelir nasıl geçer gibi soruların cevaplarını öğrendiğim için teşekkür ederim.

  2. suna dumankayanın önerdiği kepekli saç kürünü uyguladım. gerçekten saçlarımdaki kepeğin yok olduğunu gördüm. saçtaki kepekleri yok etmek için sizede tavsiye edilir

  3. saçlarımdaki kepek sorunu için eczanelerde satılan ama bitkisel olmayan herşeyi denedim sıra suna dumankayanın saçlar için kepekleri yok eden bitkisel tavsiyesinde

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*