Suna Dumankaya’nın güzellik önerilerini uygulamayan bayan neredeyse yok denecek kadar az. Birçok bayan güvenerek bu bitkisel kür ve tedavi yöntemlerini

uyguluyor.

Bugün aynada saçlarımın beyazladığını farkedince bu konu üzerine biraz daha hassaslaştım. Site içeriğinde aslında saç beyazlaması için bitkisel çözüm anlatan bir konumuz vardı ama bir tane daha olmasından kesinlikle zarar gelmez dedim.

Uzun uzadıya araştırmalar ve yorum okumalardan sonra Suna Dumankaya’nın saç beyazlaması için verdiği ceviz kürünü buldum. Ceviz kürü birçok kişide faydalı olmuş. Elbette ki faydasını göremeyenlerde var. Bazı kullanıcılar yorumlarında beyaz saçlarına kesin çözüm bulduğunu söylerken bazıları ise tek bir saç telinin bile beyazdan kurtulamadığından yakınmış. Her kim ne derse desin piyasada beyaz saçlara kesin çözüm diye dolaşan saçma sapan şifalı bitkiler ve bitkisel kürlere oranla daha çok fayda sağlayacağından eminim.

Bazı arkadaşlarımız mutlaka ki nasıl bu kadar emin oluyorsunda bu ceviz kürünün beyaz saçlarını yok edeceğinden eminsin diyebilir. Onlara vereceğim tek cevap şu olacaktır: Uzun zamandır bu site için çok sayıda şifalı bitki ve bitkisel kür denedim. Etki ve tepki alanlarını ölçtüm. İster istemez birazcıkta olsa uzmanlaştım sayılabilir. Neyse lafı fazla uzatmadan hadi bakalım öğrenelim beyaz saçları yok eden bu ceviz kürü neymiş?

Cevizin yeşil kabuklarını dövüp püre haline getirin ve bir miktar ceviz yaprağını yarım litre kadar suda kaynatıp 20 dakika demledikten sonra süzün ve püre haline getirdiğiniz ceviz kabuklarından 1 kaşık ekleyin. Elde ettiğiniz bu karışımı saçlarınıza sürüp 1 saat kadar bekleyin ve ardından ılık su ile masaj yaparak temizleyin. Beyaz saçlar için ceviz kürü nü haftada 1 kere uygulayın. Kısa sürede beyaz saçlar koyulaşmaya başlayacaktır.

Bu yazı beyaz saçlara çözüm, saç beyazlamasına kalıcı çözüm, saç beyazlaması için bitkisel çözüm, saç beyazlaması için ceviz, saç beyazlaması nasıl önlenir, suna dumankaya saç beyazlamasına bitkisel çözüm, beyaz saçlara ne iyi gelir, beyaz saçlar nasıl siyahlaşır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

beyaz saçlar nasıl siyahlaşır, beyaz saçlara bitkisel çözüm, beyaz saçlara kesin çözüm, beyazlayan saçlara ne iyi gelir, beyaz saçlara kalıcı çözüm, beyaz saç nasıl siyahlaşır, suna dumankaya beyaz saç, beyaz saclar yok eden ilac, saç nasıl siyahlaşır, beyaz saçlara kalıcı bitkisel çözüm