Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre ya terazi burcu erkeğisiniz. Ya da terazi burcu erkeğinden hoşanıyorsunuz. İşte karşınızda merak edilen ve hakkında sorulan bütün sorulara yanıt verecek terazi burcu erkeğinin özellikleri

.

Kadın ruhunu, onun kadar iyi anlayan ve kadına istediği gibi davranan başka erkek yok gibidir. Giyinmesini, konuşmasını, nerede-nasıl davranmasını çok iyi bilen Terazi burcu erkeği, elde tutulması zor bir erkektir. Onu elde etmek çok zor olmayabilir ama ilgisini sürdürmek, her kadının yapabileceği bir iş değildir.

Terazi burcu erkeği tam bir salon erkeğidir. Karşısında kendisi gibi bir kadın ister. Onun beraber olduğu kadın, bakımlı, güzel, akıllı, nazik, kısacası yanında taşımaktan zevk alacağı biri olmalıdır. Bu kadın, hayatla ilgili tüm sıkıcı, zor ve rutin işleri üstlenirken, yüzünde gülümsemesini de eksik etmemeli, tüm bunları yaparken de dünyanın güzelliklerini bir tepsi içinde erkeğine sunmayı becerebilmelidir.

Kadınların bir Terazi erkeğini kendisine bağlaması mümkün olmayacaktır. Ne kadar zor olduklarının pek farkında olmazlar. Flörtten çok hoşlanan bu erkek, kimi zaman ateş gibi, kimi zaman uzak tutumuyla dengesiz görünüp eşini üzebilir. Fakat bu konuda yapılacak bir şey yoktur. Dengelerini bulmakta her zaman zorlanabilirler.

Terazi burcu erkeği, evine önem verir ve eşine, sevdiği kadar saygı da duyar. Çocuğuna ihtimam gösterir. Ancak Terazi babası, çocuğun tüm sorunlarını eşine yüklemeye yatkın olabilir. O, çocuğuyla oyun oynamayı, eğlenmeyi ve alışveriş yapmayı sever. İş dönüşünde uyuyan çocuğuna bir öpücük kondurmayı ihmal etmez. Eşi, onun kaçtığı işlerle uğraşırken o, işin eğlencesinde olabilir.

Bu yazı terazi burcu erkeğinin özellikleri, terazi burcu aşk hayatı, terazi burcu erkeğinin cinsel hayatı, terazi burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç fiziksel özellikleri olumsuz özellikleri, terazi burcu erkeğinin hoşlandığı şeyler yükseleni yıldıznamesi nasıl aşık edilir, terazi burcu erkeğinin ilgisi dikkati nasıl çekilir sevdiği şeyler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

terazi burcu erkeğinin fiziksel özellikleri, terazi erkeğinin özellikleri, terazi burcu erkeğine nasıl davranmalı, terazi erkeğine nasıl davranmalı, terazi burcu erkeği ve cinsellik, Terazi burcu erkeği kısa yazı, trezi burcu erkek özellikleri, terazi burcu erkek, terazi erkeği cinsel hayatı, terazi erkeği fiziki özellikleri