Terazi burcu kadınları ve terazi burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan terazi burcu hakkında tüm detaylara ve ayrıntılara kısa kısa göz atmak ve sizlere aktarmak istiyorum.

Tanımlayan söz: Kendimi dengeye soktuğum şeylerde arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Rafine ve kibar, uzlaşı yanlısı, iyi bir diplomat, düzenden hoşlanan, ilişkilerinde adil ve objektif, aklıyla hareket eden

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Kararsız, aşırı hassas ve dengesiz, zayıf irade ve tembellik, başkalarını manipüle etmeye hazır, aşırı zevk düşkünü
Yönetici gezegeni: Venüs

Elementi: Hava
Niteliği: Öncü

Vücutta karşı geldiği bölge: Böbrekler
Rengi: Soluktan parlağa mavi tonları

Metali: Bakır
Taşı: Safir

Terazi Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Terazi burcu kişiler aşka aşık olabilirler. Aşkı sadece bedensel yönde değil, akıl yoluyla da yaşamak isterler. Uyum ve barışçıl bir atmosfer yaratma konusunda yeteneklidirler. İlişkilerinden olumlu bir sonuç çıkaracaklarına inanırlar. Ayrıca adalet duyguları fazlasıyla gelişmiştir. Haksızlıklara dayanamazlar ve bu yolda hemen tepki verebilirler. Bu burçtan pek çok sosyal alanda eylemci çıkar. Aynı zamanda sanat ve güzellik duygusu hayatlarında önemli bir yer tutar. Bu noktada son derece titiz olabilirler. Yaptıkları şeye rafine bir düzen ve uyum getirebilirler.

Terazi Burcunun Avantajları: Terazi burcu kendisinden çok önce karşısındakinin tepkilerine odaklanmaya yöneliktir. Bu durum kimi zaman onları aşırı hassas da kılabilir. Ancak karşısındakinin görüşlerini göz önüne alabilen yaklaşımları sayesinde, işbirliğine her zaman açık durabilirler. Estetik duygularının gelişmiş olması ve sosyal alanda etkin olmaları onları sevilen, saygı duyulan, uzlaşıcı kişiler kılar.

Terazi Burcunun Zayıflıkları: Kararsız kalmak ve sürekli bir denge bulamamak en kötü özellikleri olabilir. Fazla objektiflik kimi zaman soğukluğa ve hesapçı görünmeye neden olabilir. Terazi çoğu zaman kendisini ortaya koymaktan çekinebilir ve bu durum ilişkilerde daha sonra birikerek problemlere yol açabilir.

Venüs yönetimindeki Terazi zarifliğe ve şıklığa işaret eder. Yaptıkları her şeye uyum ve hoşluk katmak gibi bir yetenekleri vardır. Terazi aynı zamanda çekici zevklerin, tensel arzular uyandıran enerjinin burcudur. Ancak Terazi bunu yine kendine özgü bir stil içinde ve kaba olmadan yapmayı becerebilir. Cazibesi ile ilişkilerde son derece etkileyici olabilir. Terazi hava elementinden bir burç olduğu için, yine de derin duygulara kapılmayı tercih etmez. İlişkilerinde dengeye ve mutlaka kendi özgürlüğüne açık bir kapı bırakmaya ihtiyacı vardır.

Bu burç güdüsel olarak ilişkilere ihtiyaç duyar, yalnızlık ona göre değildir. Özellikle yükselen Terazi burçları tek başlarına bir iş yapmak istemeyeceklerdir. Bununla birlikte, öncü bir burç olması yüzünden, ilişkilerinde kontrol ediliyormuş gibi gözükse de, bir yandan direksiyonu elinden bırakmayacaktır.

Bu burcun güçlü bir adalet duygusu vardır. Kontrol ve kuralları anlatan Satürn gezegeni yine bu burçta yüceldiği için, Terazi bir bakıma kadife eldiven içinde demir bir bilek gibidir. Görünümü itibariyle yumuşak huylu ve başkalarının düşüncelerine duyarlı, ama diğer yandan daha yakın bir temasta, harekete geçen, kendini savunmak isteyen bir tavrı olabilir.

Terazi burcunun yaratıcılığı da büyük ölçüde ilişkilerindeki başarısına bağlıdır. Başkalarının onun peşinde koşması onun hoşuna gidecektir. Eğer yeteri kadar sempati ve ilgi uyandıramıyor ise, ister istemez, başka bir partnere yönelmek ve ona karşı olan bu ilgiyi canlandırmak isteyebilir. Aşkta ve cinsellikte son derece romantik ve zevk sahibidir. Hayal gücünün genişliği, zevklerine düşkünlüğü onu keyifli bir partner kılar.

TERAZİ BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı terazi burcunun genel özellikleri anlaştığı burçlar yükseleni taşı gezegeni rengi ingilizcesi kadın erkek kadınının erkeğinin olumsuz özellikleri yıldıznamesi anlaşamadığı burçlar fiziksel gönlü nasıl alınır uğurlu rengi sayısı ideal eşi erkeğinin gönlünü almak evleneceği burçlar sevdiği kokular hediyeler aşk belirtileri özelliği günlük haftalık aylık yıllık yorumu ne zaman ne grubu neleri sever nelere dikkat etmeli ne zaman evlenir neden hoşlanır neler bekliyor nelerden etkilenir nasıl anne olur baba giyinir erkeklerden kadınlardan hoşlanır bir kişiliğe sahiptir bir burçtur konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

terazi burcunun zellikleri, terazi burcunun özellikleri, terazi rekeğinin zaafları, terazi burcu gebelik, terazi burcunun genel özellikleri, terazi burcu rengi, terazi burcu kadının zaafları, terazi burcu kadını genel özellikleri, terazi burcu erkeğinin zaafları, terazi burcu erkeğinin genel özellikleri