Terazi burcu kadını veya terazi burcu erkekleri bu yazımız sizin için. İş hayatında sizi neler bekliyor, hangi iş dallarında daha başarılısınız. Terazi burcu birisi ile ortaklık mı yapacaksınız? Bence iş hayatına atılmadan önce bu yazımızı

okumalısınız.

Terazi burcu kadını hukuk, halkla ilişkiler, danışmanlık ve siyaset gibi birebir iletişim gerektiren mesleklerde başarılı olabilir. İnsanlarla iletişimi çok güçlüdür. Kendisini en doğru şekilde ifade etmeyi bilir. Ayrıca sanatsal anlayışı üst seviyede olduğu için modacılık, terzilik, müzisyenlik, ressamlık, oyunculuk gibi mesleklerde de başarılı olabilir. Üretmeye yatkındır. Estetik anlayışı ve entelektüel birikimi de üst seviyededir. Bu özellikler onun sanat dallarında başarılı olmasını sağlayabilir.

Terazi burcu kadını iş hayatında son derece adil, kibar, zarif, demokratik ve uyumludur. Çalışma arkadaşları tarafından sevilir. Gereksiz sürtüşmelere girerek kendisinin ve iş arkadaşlarının moralini bozmaz. Onun bu adil yapısı iyi bir hukukçu olabileceğini gösterir. Çalışma arkadaşlarına karşı nezaketten ve adaletten ödün vermeyen Terazi kadını iyi bir yönetici olabilir. Ancak kendisi bu konuda çok istekli değildir. Çünkü Terazi paylaşım odaklı yaşamak ister. Yönetmek ve yönetilmekten hoşlanmaz. Yani baskın kişiliğe sahip olmadığı gibi çok baskıcı insanlarla birlikte olmayı da istemez. Ayrıca bazen insiyatif almakta yetersiz kalabilir. Bu da yönetici pozisyonunda olan bir kişi için olumsuz bir özelliktir. Bu sebeplerden dolayı paylaşıma açık meslekler Terazi kadını için daha uygundur.

Terazi burcu kadınının özel hayatında olduğu gibi iş hayatında da en iyi anlaşabileceği burçlar İkizler, Kova, Aslan, Yay ve Koç burçlarıdır. Koç burcu ile karşıt burç olduğu için zaman zaman sürtüşmeler yaşasa da genelde birbirlerini tamamlarlar. Terazi burcu kadınının iş hayatında anlaşamadığı burçlar ise; toprak grubundan olan Başak, Boğa ve Oğlak ile su grubundan olan Balık, Yengeç ve Akrep burçlarıdır.

Terazi burcunun iletişim yeteneği son derece gelişmiştir. Bundan dolayı halkla ilişkiler, danışmanlık gibi insanlarla diyalog kurmasını gerektiren işlerde çok başarılı olabilir. Ayrıca Terazi erkeğinin çok adil bir yapısı vardır. Haksızlığa hiç gelemez. Kendi menfaati için günlük burç terazi dahi başka insanların haksızlığa uğramasına izin veremez. Bu özelliğinden dolayı da Terazi erkeğinin iyi bir hukukçu olabileceğini söyleyebiliriz. Estetik bir bakış açısına sahip olan Terazi erkeğinin, sanat dallarına karşı bir eğilimi vardır. Dolayısıyla modacılık, terzilik, müzisyenlik, ressamlık, oyunculuk gibi mesleklerde de başarılı olabilir.

Terazi burcu erkeği iş hayatında adil, tarafsız ve paylaşımcı bir yapıya sahiptir. İyi bir ara bulucudur. Bu özelliği sayesinde sürtüşme yaşayan insanları ortak noktada buluşturabilir. Bu yüzden de iş arkadaşları tarafından sevilir. Yöneticiliğe yatkın değildir. İdareci olarak başarılı olamayabilir. Ancak kendisini anlayan, emirlerine harfiyen uyan bir personel grubu ile çalışıyorsa iyi bir yönetici olabilir. Öncü bir burç olduğu için girişkenlik özelliği de vardır. O uyumlu bir insandır. İş hayatında da kargaşadan ve tartışmalardan uzak durmak ister. Bu yüzden çalışma arkadaşları ile de uyumlu olmak ister. Kendisinin iyi niyetini suistimal etmeyen insanlarla iyi bir ekip oluşturabilir. Ayrıca zaman zaman insiyatif almaktan kaçınır. Yönetici pozisyonunda çalışan bir insan için, bu olumsuz bir özelliktir.

Terazi burcunun iş hayatında en uyumlu olduğu burçlar ise kendisi gibi hava grubundan olan İkizler ve Kova burçlarıdır. Bunun yanında ateş grubundan olan Aslan, Yay ve Koç ile de çok iyi anlaşabilir. Toprak ve Su grubu burçları ile iş hayatında pek uyumlu değildir.

Bu yazı terazi burcu iş hayatı, terazi burcu iş yorumu, terazi burcunun iş durumu, terazi burcu iş falı, terazi burcu hangi işlerde başarılı olur, terazi kadını iş hayatı, terazi erkeği iş hayatı, hangi mesleği seçmeli hangi meslekte başarılır olur hangi meslekleri yapabilir konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

2014 saç kesim modelleri siyah renk