Eğer sizde terazi erkeği iseniz ya da terazi erkeğini etkilemek için uğraşıyorsanız ve terazi erkeğinin bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor.

Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemini yitirir.

Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar.

Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

Bu yazı terazi erkeğinin özellikleri hoşlandığı kadınlar kıskançlığı sevdiği kadın tipi terazi erkeğinin sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı terazi erkeğini etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl kadınlardan hoşlanır aşık ederim terazi erkeği neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını kadını uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

terazi erkeğinin hoşlandığı kadın tipi, terazi erkeğini nasıl etkilerim, terazi erkeğinin sevdiği kokular, terazi erkeğini elde etmenin yolları, terazi erkeğinin hoşlandığı kadın tipi nedir, terazi burcu erkeğinin sevdiği kadın tipi, terazi burcu erkeğinin sevdiğini nasıl anlarım, yengeç burcu erkeği sevdiği koku, erkekleri masıl etkilersin, terazi erkeği kadınlar