Biz kadınlar tırnaklarımızın bakımı ve güzelliğine ayrı bir önem veririz. Ama bazı zamanlar tırnaklarımız güçsüzleşir ve yeterince sağlıklı olmaz. Sonuç olarakta ne yazık ki genellikle kırılırlar.

Bu yazımızda tırnak kırılmasına doğal çözüm yollarını bulacaksınız.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya tırnak kırılmalarını önlemek için bitkisel kürünü anlattı.

Uygulama: Bir tas ılık suyun içine bir çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu ve bir tatlı kaşığı sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyduktan sonra ellerinizi bu suyun içinde tutabildiğiniz kadar tutun.

Bunu uygulamayı her akşam yapmaya devam ettiğinizde tırnaklarınızı güçlendirecektir.

Ayrıca tırnaklarınızı limon ve badem yağı ile ovun. Bu formülün ölçülerini artırıp ayaklarınız için de uygulayabilirsiniz.

TIRNAK KIRILMASI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı tırnak kırılmasına iyi gelen besinler şeyler yağlar vitamin ilaç yiyecekler ne iyi gelir vazelin krem kür doğal kesin bitkisel çözüm evde bakım kür nasıl engellenir geçer düzeltilir giderilir onarılır için oje ne yemeli hangi doktora gidilir ne yapmalı tırnak kırılmasını önlemek için ne önler önleyici kürler ne engeller önleyebiliriz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

tırnak kırılmasına ne iyi gelir, tırnak kırılmalarına ne iyi gelir, tirnak kirilmasina bitkisel çözüm, tırnak kırılmasına çözüm, tırnak kalkmasına ne iyi gelir, kırılan tırnaklara ne iyi gelir, tırnak kırılmasını önlemek için bitkisel, kırılan tırnaga çözüm, çocuklarda tırnak kırılması tedavi, Tırnak koptugunda köke zarar gelir mi