Yay burcu kadını veya yay burcu erkeği misiniz? Ya da karşınızda yay burcunun özelliklerini taşıyan bir kadın veya erkek mi var? Sizce aranızda nasıl bir anlaşma ve arkadaşlık ortamı oluşur? Ortak noktalarda anlaşabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Bu yazımız yay burcunun anlaştığı burçlar hakkında

sizlere bilgiler sunacak.

Yay burcu kadını öncelikle kendisi gibi ateş elementinden burçlar ile çok iyi anlaşır. Bu burçlar ise Yay, Aslan ve Koç burçlarıdır. Bu burçlar ile Yay kadınının istekleri, arzuları, heyecanları ve hayat anlayışı paralellik gösterir. Dolayısıyla benzer bakış açısına sahip olurlar ve anlaşmakta hiç zorluk çekmezler. Aynı zamanda hava elementinden olan burçlar ile de çok iyi anlaşabilir. Bunlar ise Kova, Terazi ve İkizler burçlarıdır. Zira burçların uyumunu incelediğimiz zaman ateş grubunun hava grubu ile toprak elementinin ise su grubu ile daha uyumlu olduğunu görebiliriz. Hava grubundan olan Kova, Terazi ve İkizler Yay kadınının vizyonunu genişletebilir. Yay kadını, hava burçları ile kendi isteklerine uygun yeni şeyler keşfedebilir. Sonuç olarak Yay kadınının şu burçlarla çok iyi dostluk ilişkisi kurabileceği gibi, çok da keyifli ve uyumlu bir aşk yaşayabileceğini söyleyebiliriz; Aslan, Yay, Koç, Terazi, İkizler, Kova.

Yay burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise şunlardır;
a) Toprak elementi burçları, yani Boğa, Başak, Oğlak
b) Su grubu burçları, yani Akrep, Yengeç, Balık

Yay kadını zaman zaman bu burçlarla da iyi anlaşabilir. Karşıt özelliklere sahip olsalar da birbirlerini bu şekilde tamamlayabilirler. Ancak genel olarak iyi anlaşamadıkları görülür. Çünkü toprak grubu burçları Yay kadınına çok fazla garantici ve sağlam gelebilir. O biraz daha canlılık arar. Karşısındaki kişinin de kendisi gibi deli dolu olmasını ister. Yay burcu, maddiyata çok önem vermez. Toprak burçları ise maddi olarak kendini güvende hissetmek ister. Bu yüzden yöneldikleri alanlar farklılaşabilir ve ortaya uyumsuz bir birliktelik çıkabilir. Su grubu burçları çok hassas ve duygusaldır. Onların bu özelliği Yay kadınının yapısı ile pek uyuşmaz. Yay kadını biraz daha rahat hareket eden, yaşadığı olumsuzlukları çok fazla kafasına takmayan bir insandır. Onun aksine su burçları ise fazlasıyla hassastır. Dolayısıyla su grubu, Yay kadını tarafından anlaşılmadığını düşünür. Onu düşüncesiz, empati kuramayan bir insan olarak değerlendirir. Yani Yay kadını Balık, Yengeç ve Akrep’in duygusal dünyasına hitap etmekte zorlanacağı için anlaşmaları da pek kolay olmayacaktır.

Yay burcu erkeği ateş elementinden olduğu için, hava elementi burçlarla iyi iletişim kuracaktır. Yay, Aslan burcu ile iyi anlaşan yay burcu erkeği, ateşin düşünsel zenginliğini tamamlayan ikizler, kova, teraz, burçları ile iyi anlaşırlar.

Bu yazı yay burcunun anlaşabileceği burçlar, yay burcunun anlaşamadığı burçlar, yay erkeği ve kadını kimlerle nasıl anlaşır, yay burcunun anlaştığı burçlar hangisi veya hangileridir, yay burcu kadını ve erkeği kimlerle anlaşır ya da anlaşamaz konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

yay burcunun anlaştığı burçlar, yay burcu anlaştığı burçlar, yay burcu hangi burçlarla anlaşır, yay burcu kimlerle anlaşır, yay burcu erkeğinin anlaştığı burçlar, yay burcu hangi burçla anlaşır, yay burcu erkeği hangi burç kadınla anlaşır, yay burcunun anlaşabildiği burçlar, yay burcunun en iyi anlaştığı burçlar, yay kadının anlaştığı burçlar