Yay burcu kadınları ve yay burcu erkekleri. Sahip olduğunuz burcun genel özelliklerini ve diğer önemli yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Şimdi sizlere yay burcu kadınının ve erkeğinin tüm özelliklerini en ince detayına kadar anlatmak istiyorum. Haydi beraber okuyalım.

Tanımlayan söz: Kendimi yeni ufuklarda arıyorum
Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Yeniliğe açık, felsefi, hareketli ve özgürlüğüne düşkün, iyimser ve inançları güçlü, başkalarına ilham veren, geniş düşünen

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Dikkatsiz ve atıp tutan, aşırı zevk düşkünü, abartılı, kaba ve fanatik, dogmatik, sorumsuz ve savruk
Yönetici gezegeni: Jüpiter

Elementi: Ateş
Niteliği: Değişken

Vücutta karşı geldiği bölge: Kalçalar, baldırlar
Rengi: Koyu mavi, mor

Metali: Kalay
Taşı: Topaz

Yay Burcunun İlişkilerinde eğilimleri: Yay burcu kişiler yakın beraberliklerinde özgürlük ve deneyimlere açık olmayı arzu ederler. Onlar için bir beraberlik kısıtlayıcı olmamalı, her iki tarafı da besleyen bir yolculuk gibi olmalıdır. Yay özgürlüğüne fazlasıyla düşkün ve kendi görüşlerinde de sağlam kalmak ister. Onunla bir beraberlikte, siz de maceraya açık olmalı ve iyimser bir tutum sergilemelisiniz. Yay insanı onları entelektüel açıdan besleyen ve sürekli meşgul edebilen kişilerle beraber olmayı arzu edeceklerdir. Eğer fazla ağır ve risk almayı sevmeyen bir karaktere sahipseniz, bu beraberlik çok uzun ömürlü olmayabilir.

Yay Burcunun Avantajları: Yay burcu hayatınıza iyimserlik ve yeniliklere açıklık katar. Onunla beraberken olaylara daha farklı bir gözle bakmayı öğrenebilirsiniz. Yay size ilham ve hayatınıza renk katacaktır. Aynı zamanda iyimserliği sayesinde sizi daha neşeli ve pozitif de kılabilir. Onunla beraberlik asla sıkıcı değil hatta fazla hareketli olabilir. Yay burcunun bilgiye açık olması ve genel olarak uyumlu karakteri sayesinde yeniliklere açık hale gelebilirsiniz.

Yay Burcunun Zayıflıkları: Yay’ı herhangi bir şeyden sorumlu tutmak hiç de kolay değildir ve bu burcun değişken niteliği, eğer haritanızda fazla muhafazakar özellikler de varsa, sizin için son derece yorucu olabilir. Kötü Yaylar söz veren ama yerine getirmeyen, ahlaken zayıf tipler olabilirler. Bu Yay tipini ilk etapta hoş bulsanız da ileride başınıza büyük dertler açabilir. Maymun iştahlı olması, kimi zaman fanatikliğe veren yaklaşımı ve aşırı iyimserliği onu ilişkilerinde zor durumda bırakabilir.

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

Yay’lar aşkta da deneyimci ve kendilerini kısıtlamayan beraberlikleri tercih ederler. Hatta bu alanda oldukça dürüst ve dosdoğru hareket ettikleri için, daha muhafazakar kişiler için fazla hareketli ve açık bulunabilirler.

Yay ilişkilerinde hareket ve heyecan olduğu kadar yenilik, bilgi ve bilgelik de arar. Bu nedenle entelektüel açıdan onları doyuracak, canlı ve özgür düşünceye önem veren kişilerle çok daha rahat edeceklerdir. Pek çok Yay, giriştikleri konuyu sadece teorik biçimde değil, doğrudan deneyimleyerek öğrenmek ister. Özgür ve açık tutumlarıyla onlar, kasvetli ve kötümser bakış açılarından uzakta kalmak isteyeceklerdir.

Yay aynı zamanda değişken bir burçtur ve bu değişkenlikleri onlara ilişkilerinde tutarsızlık getirebilir. Değişkenlik aynı zamanda kolayca sıkılmak anlamına da geldiği için, Yay erkeğinin ve kadınının ilişkilerinde durulmaları ve tek bir partnere bağlı kalmaları için daha fazla zamana ihtiyaçları olabilir.

Cinsellikte, kendilerini kısıtlı hissetmedikleri sürece değişik maceralara açık bir tutum izlerler. Partnerleri onları yeteri kadar özgür bıraktığı ve düşünsel yönden de doyurdukları sürece bir problem yoktur. Karşılıklı dürüstlük Yay burcu kişiler için çok önemli bir konudur.

YAY BURCU HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı yay burcunun genel özellikleri yükseleni taşı gezegeni nedir özellikleri ingilizcesi uğurlu sayısı günlük haftalık aylık yıllık yorumu erkek kadın erkeğinin kadınının erkekleri kadınları anlaştığı burçlar olumsuz yönleri aşk uyumu cinselliği hayatı kadında erkekte aradığı özellikler en sevdiği renk karakteri ideal eşi fiziki burçları gönlü nasıl alınır ilgisini çekmek ilgilendiği burçlar evleneceği ne zaman net neleri sever ne zaman başlar nelerden hoşlanır ne grubu neye sinirlenir ne zaman doğdu nasıl mutlu olur sever affeder aşık olur ders çalışmalı giyinir anne baba olur konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

atkı kaşkol modelleri, yay burcu genel ozellikleri, dantel 2013, yay burcunun vucutta karşı geldigi bölge, yay burcu değişkenliği, yay burcunun genel özelliği, yay kadını genel özellikleri