Eğer sizde yay erkeği iseniz ya da yay erkeğini etkilemek için uğraşıyorsanız ve yay erkeğinin bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür.

Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onurda önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın.

Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansım yakalayabilirsiniz.

Bu yazı yay erkeğinin özellikleri hoşlandığı kadınlar kıskançlığı sevdiği kadın tipi yay erkeğinin sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı yay erkeğini etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl kadınlardan hoşlanır aşık ederim yay erkeği neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını kadını uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

yay erkeğinin hoşlandığı kadın tipi, yay erkeğini nasıl etkilerim, yay burcu erkeğini nasıl etkilerim, yay burcu erkeğinin sevdiği kadın tipi, yay erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, yay erkeği neyden hoşlanır, yengeç burcu erkeğinin sevdiği kadın tipi, yay erkeği nasıl etkilersin, yay erkeği nasıl elde edilir, yay burcu erkeğinin hoslandigi kadin tipi